Катя Бужинська (Екатерина Бужинская)

Компания "Квартал-Концерт" , 22 июля 2014 в 19:32

К. Бужинська: присвячую Героям та патріотам України!

 У нашу велику українську родину прийшло страшне горе, яке не запитує: як тебе звати? якої віри? хто по національності? якого кольору шкіра? Це наша, одна на всіх, спільна трагедія! Ми сплачуємо дуже велику ціну за свободу, за краще майбутнє, за місце під сонцем, за ЖИТТЯ! Хтось не дочекався друга, брата, чоловіка, батька, сина... Іноді, здається, що саме пекло вийшло із підземелля. Ми переможемо, я точно знаю, якщо рай існує, то він на нашій рідній землі. Рай – це Україна!

Усіх, кого не змогли вберегти, уже ніколи не повернути, ніколи не почуємо, ніколи не побачимо, ніколи… Але Герої не вмирають! Вони житимуть вічно у наших серцях! Їх подвиг неперевершений та безцінний. Я вірю, що вони назавжди поруч з нами у вигляді янголів-охоронців, що стали на вічну варту нашого з вами життя та захист Батьківщини!

Ті, тяжкі безглузді втрати, біль та материнські сльози, які прийшли без попередження, не передати словами. Життя продовжується, втрати не будуть марними. Ми - українці, ми - мирна нація. Як говориться у Книзі Книг, хто прийде з мечем, від меча й загине!

Про все, що наболіло, що не дає спокою на душі, солідарність з власним народом, і перш за все, свою підтримку солдатам-захисникам, які сьогодні творять історію в гарячих точках, ми намагаємося висловити мовою мистецтва, у словах та музиці.

На жаль, разом із хорошими новинами з передової АТО, де ведуться запеклі бої у неоголошеній війні за кожен клаптик Батьківщини, приходять і сумні звістки. Багато наших хлопців полягли, багато поранених, багато залишаться скаліченими на все життя. Військовий госпіталь переповнений солдатами, серед них, опинився і мій однокласник Сергій Козак. БТР Сергія було підірвано під час наступу на терористів, від чого отримав поранення. Дякувати, Богу, що залишився живим! Не дивлячись на тяжкі травми, хлопці залишаються щирими патріотами, хвилюються не так за себе, як за своїх вояків, що лишилися у зоні бою. Їм, як ніколи, потрібна наша підтримка, розуміння і допомога. Давайте підтримувати захисників усіма можливими для нас способами, хто чим зможе! Можливо, ваша гривня буде вирішальною та врятує життя солдатові і принесе нам свободу та мир на нашій благословенній землі. Бійці прикривають нас власним тілом від агресора! Хлопці, бережи Господь Вас та нашу Україну! Мирного нам неба! Пісня «Ти - Солдат України» присвячується Героям України мертвим, живим та усім патріотам! Нехай разом з мелодією та словами пісні лине Слава Україні на весь світ! Я подумки з кожним особисто! З нами Бог!

Ти солдат України

1) В рідний дім, в Україну квітучу

найрідніше якої нема

із сходу ворог прийшов як звір лютий

щоб зламати мирне життя

Підіймемось на захист держави

і відступлять недруги злі

Принесуть Перемогу і славу

України доньки і сини.

Приспів

Ти - Солдат України,

Ти свою Батьківщину

Затулив вірним серцем

Наскільки стало сил

Ти - Герой України

серцем вірного сина

Ти - солдат України

Своєї Вітчизни син.

2) Щоб єдиною, вільною, сильною

Моя Україна була

Затули своїм серцем Вітчизну

від образи, зневаги і зла.

Буде вічною рідна держава

і на нашому боці Господь

Ми здобудемо Волю і Славу

Українький народ не збороть!

Приспів…

3) І не страшно життя залишити

ні печалі, ні страху нема

Щоб зневіру і біль пережити

наші втрати були не дарма.

Ми пройдемо цей шлях до знемоги

Ворог згине у вирі війни

Наближають день Перемоги

України доньки і сини.

Приспів

Ти - Солдат України ,

Ти свою Батьківщину

Захистив вірним серцем

Наскільки стало сил

Ти - Герой України

серцем вірного сина

Ти - солдат України

Своєї Вітчизни син.

З повагою, любов’ю та молитвами за Україну

Заслужена артистка України Катерина Бужинська

Заслужена артистка України Катерина Бужинська - Ти - Солдат України!

Фото звезд и знаменитостей, Смотреть, скачать клип, видео, Катя Бужинська (Екатерина Бужинская), Фото красивых, интересных людей, Українська Нація, патріотизм, українська ідея

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю