Чесний журналіст , 4 апреля 2017 в 19:05

Христина Сирова: «Якщо ми всі дружно будемо починати покращувати суспільство та країну з себе самих і з своїх можливостей, тоді нам не потрібно буде прагнути в Європу. Європа – це і будемо ми.»

Христина Сирова, прикарпатська письменниця, авторка двох глибоко-філософських романів та двох збірок з верлібровими віршами, мотиваційний тренер, психолог, директорка Благодійної Організації «Благодійного Фонду «Хребет», врешті красива жінка. Скажіть, як ви зі всім справляєтесь?

- Насправді мультизадачність - це проблема нинішнього покоління. Всі свідомі сучасники хочуть максимально використовувати свої здібності, таланти та ресурси. Адже, для чого тоді життя, якщо не зробити його максимально цікавим та корисним? Звісно, в мене є моменти, а навіть довгі затяжні періоди розчарувань та безсилля. Але тоді я власне намагаюсь бути жінкою – слабкою, вразливою, ніжною… І дякувати Богу, я маю люблячого хорошого чоловіка з яким можна й справді розкрити свою істинну жіночу природу. Добре, що чоловік також мені і партнер у всіх справах та цілях які є нашими, а не тільки моїми. І добре те, що нас це обох задовольняє.

Звідки черпаєте натхнення в моменти безсилля?

- З любові. Я таке створіння якому потрібна любов повсякчас. Різнобічна любов, яку я також вмію віддавати навзаєм своїм близьким. Любов батьківська, любов турботи, любов пристрасті, любов братерства, любов дружня, любов подружня. Навіть тоді, коли закінчуються сили моральні та фізичне тіло хворіє і мені геть нічого не хочеться – саме любов підіймає мене на ноги, дає впевненості та відваги, мотивує та дарує натхнення рухатись далі вперед. 

Якщо про фізичне тіло, що хворіє. Як саме зараз ви почуваєтесь? Як щодо поїздки закордон на лікування та мрію ходити?

- Останні чотири роки – це був період надії та ламання крил. Це була школа, досвід, і безліч інформації для вдосконалення свого життя та здоров’я. Я сильно тішилась, що коли я нарешті, в 2013 році, дізналась достовірний діагноз на діагностуванні в Угорщині, завдяки Мальтійській Службі Допомоги, і після проконсультувалась в Німеччині, то мені дали надію на лікування з успішним результатом там в них. Найбільше, що мене ощасливлювало, що всі навколо дружно згуртувались та робили все можливе аби назбирати суму в 50 тис. євро на те лікування. На один місяць в університетській клініці м. Фрайбурга реабілітація коштувала на той момент 20 тис. євро, потрібно було 2 місяця і + екзоскелет для того аби ходити в ньому та розробляти м’язи коштував тоді від 10 тис. євро. Отже, приблизну суму, яка можливо й не покрила би всіх витрат потрібно було в 50 тис. євро. Я сама організовувала благодійні концерти, написала більше 800 листів різним благодійним фондам, зверталась до депутатів та міністрів, але вдалось назбирати десь 6-7% від потрібної суми, а потім ще й обвал гривні… та різні махінації на моїй історії нечесних людей. І ми вже близько двох років абсолютно припинили збір коштів. Вже й витратили ту невелику суму, яку вдалось назбирати на 5 курсів лікування в Клініці Професора Козявкіна м. Трускавець, та 5 курсів реабілітації в Центрі Доктора Бубновського м. Івано-Франківськ, + всякі різні препарати, амінокислотні комплекси та БАДи для того аби м’язи не руйнувались, а всяко будувались та зміцнювались. Все це дуже довготривалий процес, а навіть постійний. Звісно є позитивні зрушення, хоч благодійні кошти давно закінчились я не закидаю процесу реабілітації, що триває кожноденно. Так, як на разі ми оперуємо тільки своїми фінансами які заробляємо чесно і з важкою працею, але цих коштів не вистачає до прикладу на те щоби знову мати змогу поїхати в Клініку Професора Козявкіна (Приблизна сума на курс лікування біля 25 тис. гривень), то чоловік зробив мені тренажери вдома. Звісно, є ще такий людський фактор, як застуди та погане самопочуття з різних приводів. Адже м’язова дистрофія це не єдине чим хворіє людське тіло, зокрема моє… то звичайно, є моменти де я мушу відпочивати і від реабалітацій та навантаження. Але, мети своєї я не полишаю, і Слава Богу всі мої близькі мене в цьому підтримують. Звичайно, якщо би знайшовся якийсь спонсор та проплатив мені лікування в якомусь реабілітаційному центрі – я була би безмежно щаслива, бо для мене воно дуже ефективне.

Ми щиро бажаємо щоби здоров’я ваше покращувалось кожного дня, і щоби знаходились щирі та багаті люди, які би допомагали вам в цьому. Але й ви самі робите багато благодійності, адже заснували Благодійний Фонд «Хребет» по роботі з людьми з інвалідністю. Як і чому ви цим займаєтесь?

- Бажання допомагати людям виникло давно, добре що це бажання підхопив та розділив мій чоловік. Разом ми заснували Фонд «Хребет» і намагаємось робити – власне робити – все, що в наших силах для того, аби руйнувати бар’єри між людьми, до прикладу, на візках та на ногах. Адже ніхто не знає, що може з ним трапитись ще сьогодні. Робимо все для того, аби допомогти людям з інвалідністю бути продуктивними та ефективними в своєму житті не зважаючи ні на що. Розібратись зі своїми правами та можливостями. В свій час мені не було кому допомогти в цьому, тому дуже хочеться полегшити життя людям, які потрапили в таку ж ситуацію. Якщо ми всі дружно будемо починати покращувати суспільство та країну з себе самих і з своїх можливостей, тоді нам не потрібно буде прагнути в Європу. Європа – це і будемо ми. Ми, як Фонд, провели багато акцій для людей з інвалідністю і не тільки, тренінгів, семінарів. І будемо раді, коли будуть знаходитись однодумці, які будуть об’єднуватись з нами та допомагати робити суспільство та кожне окреме життя хоч трішечки кращим. В нашого Благодійного Фонду «Хребет» не має банківського рахунку, ми працюємо з Банком Людських Ресурсів – адже разом ми можемо, якщо не все, то дуже багато. 

Які найближчі творчі плани? Адже у вас неймовірна кількість прихильників та поціновувачів вашої творчості. 

- Працюю над мотиваційною книгою та містичним романом «Мотель при дорозі». Працюю повільно але плідно. Не хочеться поспішати, адже я багато виросла над своєю творчістю і над своїми помилками. Хочеться здивувати та захопити читача якісною книгою, яка завоювала би сучасний книжковий ринок та серця вибагливих.

Бажаємо вам життєвих сил та натхнення, міцного здоров’я та добрих вірних людей, які би допомагали вашим планам реалізовуватись.

Христина Сирова з сучасним українським письменником Андрієм Любкою

Христина Сирова з сучасним українським письменником Андрієм Любкою

Христина Сирова та Благодійний Проект «Паперове Щастя»

Христина Сирова та Благодійний Проект «Паперове Щастя»

Христина Сирова з чоловіком Олександром Ковалишином

Христина Сирова з чоловіком Олександром Ковалишином

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю