Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 6 декабря 2017 в 21:40

Христина Петрівська: «Мені більше пасує говорити про серйозне»

Нещодавно на телеканалі «Правда тут Львів» стартував новий проект «Бекграундер», у якому ведуча Христина Петрівська не лише розповідає історії успіху своїх героїв, а й випробовує на собі їхні послуги. Саме з Христиною ми сьогодні познайомимося.

Христино, для початку скажіть, будь ласка, кілька слів про свій новий проект.

Ідея створення проекту належить команді телеканалу «Правда тут Львів» та продюсеру Оксані Гнатишин. Дуже вдячна їй за те, що саме мені довірила стати його ведучою. Проект подобається мені тим, що у ньому ми показуємо реальні історії реальних людей. Сподіваємося, вони стануть для когось стимулом до розвитку.

Герої двох випусків Вашої програми, які вже вийшли в ефір пов’язані зі сферами моди та краси. Чи плануєте розповідати про представників інших сфер діяльності?

Так, звісно. Дуже цікаво розповідати про представників різних сфер: бізнесу, соціальної та інших. Словом, мода та краса- це лише початок.

Ну а тепер повідайте нам, як Ви прийшли на телебачення?

Насправді освіта у мене економічна, але ще під час навчання я зрозуміла, що це не моє. Захотілося спробувати себе на телебаченні. Я навчалася риторики та ораторському мистецтву, навіть думала про другу вищу освіту. І от доля звела мене з продюсером телеканалу «Правда тут Львів» Оксаною Гнатишин. Оксані сподобалася моя дикція і вона запропонувала мені роботу. Спочатку я була ведучою проекту «Краса(деколи веду його і зараз, а нещодавно з’явився «Бекграундер».

Цікаво, а Ви маєте відношення до сфер моди та краси?

Мала відношення до сфери модельного бізнесу. З 14 років була задіяна у найрізноманітніших зйомках та модних показах, але згодом зрозуміла, що це не зовсім те, чим би я хотіла займатися.

А як Ви ставитеся до конкурсів краси?

Позитивно. У дитинстві та студентському віці брала у них участь. Всім дівчатам, які хочуть себе спробувати у конкурсах краси, раджу не вагатися. У будь-якому разі це корисний досвід та цікаві знайомства. Та й овації публіки ні з чим не порівняєш.

Дехто з телеведучих окрім основної діяльності займається веденням різних заходів. Ви з таких?

Ні. У шкільні роки я вела різні заходи, проте ставши дорослішою дійшла висновку, що мені більш пасує говорити про серйозне.

У такому разі, можливо, було б добре поєднати телебачення з економікою. Не думали над цим?

Дійсно, було б цікаво висвітлювати економіку, соціальну сферу, знайомити глядачів з новинами. Думала над цим неодноразово.Гадаю, все ще попереду.

У Вас є хобі?

Так. Це спорт. Намагаюся приділяти якомога більше уваги класичній аеробіці, кардіотренуванням та інколи йозі.

Які книги, фільми та музику Ви любите?

Слухаю найрізноманітнішу музику- від поп до класики і джазу. З фільмів віддаю перевагу драмам. Книги читаю різні. З недавно прочитаного вразила «Долі та Фурії» Лорен Грофф, яка доречі є однією з улюблених книг Барака Обами. У цій книзі гарно змальовані психологічні портрети героїв, цікаво подана історія як від жіночої, так і від чоловічої особи.

Ви- прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Буває по-різному. З величезним задоволенням відвідую концерти, проводжу час з друзями і з не меншим задоволенням відпочиваю вдома у компанії хорошої книги.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю