Алена Че , 27 января 2018 в 23:46

Христина Панасюк презентувала альбом «Ангели»

 18 січня у свій День народження співачка, автор власних пісень та волонтер Христина Панасюк презентувала 3-й за рахунком альбом «Ангели». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці.

Христино, для початку поділіться з нами своїми враженнями від презентації альбому.

Враження виключно позитивні. На презентацію альбому прийшло багато друзів, рівненських фотографів, волонтерів. До речі, був присутній і військовий медик Сергій Турович, з яким ми нещодавно записали колядку. Він виконав мою улюблену пісню зі свого репертуару «Голос доріг». Також під час концерту у фейсбуці велася пряма трансляція, завдяки чому все, що відбувалося, могли бачити і мешканці інших міст, і бійці на сході. Глядачі на фейсбуці не лише спостерігали, а й брали активну участь, замовляли свої улюблені пісні, вітали мене з виходом альбому і з Днем народження. Користуючись нагодою від щирого серця хочу подякувати всім за підтримку.

Скажіть кілька слів про свій новий альбом.

До альбому увійшло 12 пісень. 11 з них авторські, 1 «Останні ночі без тебе» написана лідером групи «Тінь сонця» Сергієм Василюком. 2 авторські пісні я виконую дуетом: «Я не втомився» з лідером гурту «Моторола» Сенею Присяжним, «Вірні завжди» з бійцем морської піхоти Фростом. Дуже дякую хлопцям за те, що погодилися зі мною заспівати. Це додало пісням яскравого забарвлення.Усі пісні були записані на студії «Індюк рекордс» Олексієм Казанцевим.

Знаю, що до Рівного альбом був оприлюднений в Іспанії. А чи планується його презентація в інших містах України?

Мені б дуже хотілося презентувати альбом у Києві, Дніпрі та ще декількох великих містах. Як тільки з’явиться така можливість, обов’язково проінформую всіх у соціальних мережах.

Христина Панасюк та Сєня Присяжний -«Я не втомився»

Загрузка...
Интер - программа на неделю