Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 17 января 2018 в 16:02

Христина Лугова презентує кліп «Сухим вином»

 Напочатку минулого 2017 року Христина Лугова презентувала пісню «Сухим вином». А новий 2018 рік розпочинається вже з презентації кліпу на цю пісню!

"Наше головне завдання на чолі з режисером Володимиром Шпаком було передати ту особливу атмосферу і настрій, коли відчуваєш задоволення, натхнення і зв’язок з іншою душею. Коли відчуваєш сп’яніння від злиття двох душ. Телефон, який з’являється у відеоряді, це cимвол того, що є хтось по тій лінії. Це зв’язок двох душ. Ми так і не бачимо того «абонента» і тут немає сюжетно-хронологічного розвитку подій. Адже наші духовні відкриття і переживання виходять за часопросторові рамки, тому власне тут є стилістика різних епох, і сучасної, і посилання до ретро класики.

Героїня постає в багатьох образах. Така різноманітність - це багатогранність жінки і її жіночності. І мені було дуже приємно відчувати себе комфортно в кожному із амплуа, в чому немала заслуга злагодженості нашої команди під час зйомок. Це новий етап в моїй творчості. Я щаслива, що розвиваюсь і вдячна Всесвіту за чудових людей на своєму шляху!" - каже співачка.

Христина Лугова - Сухим вином (кліп 2018)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю