Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 21 августа 2017 в 08:55

Гурт Rock-H (Рокаш) видав яскраве атмосфене відео, зняте в Мукачівському замку

Кліп музиканти присвятили фестивалю «Варишське пиво», який відбудеться в Мукачеві 14-17 вересня, адже пісня «Пийме, хлопці» стане гімном цього фестивалю.

До запису пісні саунд-продюсер Володимир Ульянов поставився серйозно і крім звичних інструментів запросив чоловічий хор та зробив аранжування для мідно-духового оркестру. А для більшої масштабності режисер Андрій Олаг вирішив запросити до участі у зйомках багато місцевих активістів, відомих людей та лідерів думок, і навіть майже повним складом трупу місцевого театру на чолі з директором Юрієм Глебою.

Дія відео відбувається в одному з найбільших і найдавніших українських замків - Мукачівському замку «Паланок», який є головною туристичною принадою рідного міста музикантів, і щороку приваблює десятки тисяч туристів. Зйомки з повітря, якими доповнений кліп, ще краще показують красу і велич цієї архітектурної пам'ятки.

Лідер гурту Віктор Янцо каже, що кліп знімався досить легко, атмосфера була дуже весела і невимушена, особливо сцени в корчмі. З перших дублів усі учасники процесу «вжилися в роль», і просто веселилися в кадрі. І хоч відео присвячене пиву, цікаво, що під час зйомок не було випито жодної краплі цього напою.

Дивіться, що вийшло, і поширюйте :)

Rock-H / Рокаш і мукачівці - Пийме, хлопці! ПРЕМ'ЄРА КЛІПУ!!!

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю