«OT VINTA» (От винта)

LuckyStrike , 4 сентября 2012 в 03:10

Гурт OT VINTA став відкриттям польського фестивалю «Sopot Top of the Top Festival 2012»

Рівненський гурт OT VINTA повернувся з польського фестивалю «Sopot Top of the Top Festival 2012», де відзначив День Незалежності виконанням гімну України на прес-конференції, та був визнаний одним з найяскравіших учасників конкурсу.

Цього року легендарний фестиваль «Sopot Top of the Top Festival» повернувся після трирічної перерви у оновленому форматі. До участі у конкурсі було запрошено виконавців з 15 країн Європи, які були визнані найкращими у своїх країнах за результатами моніторингу польських телебачення і радіо.

Представляти Україну на фестивалі, пряма трансляція якого на телеканалі «Polsat» зібрала більш ніж чотиримільйонну аудиторію, «гвинтам» випало саме 24 серпня, у День Незалежності. Отже на денну прес-конференцію хлопці прийшли з українськими прапорами, запросили всіх присутніх встати і проспівали гімн України. На самому ж конкурсі OT VINTA зіграли свою нову пісню «У мене між ногами Україна».

«Ми дуже тішимося, що саме в цей день нам випало захищати честь своєї країни на міжнародній сцені. Нас дуже класно приймали, до того ж велосипед «Україна», якому власне присвячена пісня, дуже популярний в Польщі і, навіть, один з директорів фестивалю зізнався, що в дитинстві гасав на «Україні», - розповідає фронтмен гурту Юрій Журавель.

Переможцем конкурсу «Sopot Top of the Top Festival 2012» став швецький виконавець Ерік Саад з піснею «Hotter Than Fire». Проте OT VINTA зі своїм запальним роком змусили публіку підтанцьовувати навіть сидячи, а за версією польських ЗМІ їх виступ став найяскравішим шоу вечора.

Виступ OT VINTA на Sopot Top of the Top http://www.youtube.com/watch?v=9VV3lCbsdgA

OT VINTA співають гімн України на прес-конференції у Сопоті - http://www.youtube.com/watch?v=cGAZ3YGDXOs

Фото з фестивалю - http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151055339598645.444777.279530588644&type=1

OT VINTA співають гімн України на фестивалі «Sopot Top of the Top Festival 2012»

OT VINTA співають гімн України на фестивалі «Sopot Top of the Top Festival 2012»

Виступ OT VINTA на Sopot Top of the Top

OT VINTA співають гімн України на прес-конференції у Сопоті

Фото звезд и знаменитостей, «OT VINTA» (От винта), Скачать, слушать песню, трек, мп3, Юрий Журавель (Юрій Журавель), Фестиваль, музичний фестиваль «Sopot Top of the Top Festival»

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю