Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Христина , 5 апреля 2018 в 19:38

Гурт Фranko' презентував «Морозно» – зимову пісню із відчуттям весни

 

«Морозно» – це перша пісня, написана мною українською мовою. Можна сказати, що з цієї пісні почалась команда «Фranko'» у моїй голові. Партія клавіш немов проводить слухача у світ спогадів своїми схожими на хвилі переливами. В приспіві, якщо прислухатись, клавіші грають уривки зі «Щедрика» – пісеньки, яку співають взимку, але яка про весну», – розповіла вокалістка гурту Катерина Стаценко.

«Морозно» - пісня про самотність, про те, як люди говорять різними мовами так, що знаходяться в різних площинах існування і не чують один одного, не бачать, не мають жодного контакту саме тоді, коли цей контакт кричуще потрібен. Ця пісня про той проміжок часу, який з’являється після відчуття, що це кінець, і перед тим, як ми відчуваємо що ось він - початок нового, весняного, свіжого, справжнього. Тому ця пісня нагадує чистилище, – жаотують учасники гурту.

Відео до композиції знято на Хортиці - острові, який є символом споконвічного українського. «У відео ми вирішили використати символізм, а символи можна розуміти по-різному. Нам дуже цікаво, як наші знаки зрозуміють різні люди».

Тож, слухайте нову пісню гурту Фranko', дивіться відео, та звертайте увагу на символи – і не тільки у кліпі.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю