Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

PR advice , 24 апреля 2016 в 21:10

Грігол Катамадзе, Володимир Фесенко, Дмитро Гордон, Олег Кохан, Володимир Нечипорук, Наталія Заболотна на презентації книг про успішні реформи

У Мистецькому арсеналі презентували книги Лі Куан Ю та Тимура Аласанії про досвід успішних реформ в Сінгапурі та Грузії, вперше перекладені українською. Організатори мають надію, що мемуари першого Прем'єр-міністра Республіки Сінгапур, творця сінгапурського «економічного дива» та відомого грузинського дипломата стануть наочними посібниками для українського уряду.

«Коли мене питають скільки я писав книгу «На роздоріжжі», я не задумуючись відповідаю, що писав її усе життя, - каже Тимур Аласанія. - Теми, які згадуються в розділах, стосуються не лише практичної частини реформ, але і теоретично-концептуальної основи, на якій вони базуються. Всі успішні реформи Ататюрка, Лі Куан Ю, Саакашвілі схожі одна на одну, а ось невдалі реформи є такими саме через низку проблем, які я і описую в книзі. Я спостерігав за ситуацією в Східній Європі, за розпадом Радянського Союзу, і, дивлячись на загальний шлях розвитку всіх держав, можу сказати, що незалежно від їхнього географічного розташування, культури, традицій, політичного темпераменту та релігій – у всіх них набагато більше спільного ніж відмінного та специфічного».

Посол України в Сінгапурі (30.07.2010-24.11.2015) Павло Султанський згадав про особливі моменти з життя реформатора Лі Куан Ю та поділився особистими враженнями від знайомства з ним. «Стиль управління та власне повсякденне життя великого реформатора не могли не викликати поваги, він ніколи не вів подвійне життя. Саме завдяки йому Сінгапур пройшов неймовірний шлях успіху. Відзначення минулого року 50-річчя проголошення незалежності країни переконливо засвідчило вірність вчинків Лі Куан Ю та його численних сподвижників».

Переклала книги українською мовою «Видавнича група КМ-Букс». Кожна з книг вийшли стартовим тиражем 2 000 одиниць, і їх вже можна придбати в книжкових магазинах м. Києва. Особлива увага у виданнях приділяється успішним, нестандартним, інноваційним та сміливим рішенням соціально-політичного, економічного та правового характеру, за допомогою яких Сінгапур та Грузія на сьогоднішній день є зразком наслідування.

Президент Асоціації платників податків України, за сприяння якої відбулася презентація, Грігол Катамадзе пообіцяв передати книги до Кабінету міністрів України, щоб урядовці змогли скористатися корисними порадами проведення реформ. «Книгу Лі Куан Ю «Із третього світу в перший. Історія Сингапуру: 1965-2000» я прочитав минулого року і трохи був розчарований, адже сподівався там знайти якийсь дивовижний рецепт, як можна за 20-30 років зробити Україну успішною. Але насправді все виявилося набагато простіше, ніж можна собі уявити! Лі Куан Ю та, якщо говорити про Грузію, Міхеїл Саакашвілі зі своєю командою просто скористалися можливостями!», - сказав Грігол Катамадзе.

Презентацію уважно слухали український кінопродюсер Олег Кохан, письменник та журналіст Дмитро Гордон з дружиною Алесею Бацман, Генеральний директор «Мистецького Арсеналу» Наталія Заболотна, депутат парламенту Грузії Коба Накопія, Генеральний продюсер Ukrainian Fashion Week Володимир Нечипорук, політолог Володимир Фесенко, а також запрошені бійці зони АТО, громадські діячі та бізнесмени.

Грігол Катамадзе з бійцями АТО

Грігол Катамадзе з бійцями АТО

Володимир Нечипорук

Володимир Нечипорук

Володимир Фесенко

Володимир Фесенко

Грігол Катамадзе, Павло Султанський

Грігол Катамадзе, Павло Султанський

Дмитро Гордон, Алеся Бацман

Дмитро Гордон, Алеся Бацман

Наталія Заболотна

Наталія Заболотна

Тимур Аласанія, Юлія Бурковська, Грігол Катамадзе

Тимур Аласанія, Юлія Бурковська, Грігол Катамадзе

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю