Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 12 июня 2017 в 20:31

Готель Ramada Encore Kiev урочисто відсвяткував 5 років роботи в Україні

5 червня 2017 року готель Ramada Encore Kiev урочисто відзначив п'яту річницю роботи на українському ринку, влаштувавши вишуканий прийом.

Під час прес-конференції, що відбулася напередодні, представники керуючої компанії DBI (Швейцарія) поділилися своїми найближчими планами щодо роботи в Україні. Серед них – проект спорудження або реконструкції понад 10-ти готелів, зокрема у таких «нетуристичних» містах, як Кривий Ріг, Кропивницький, Житомир, що є важливим кроком для покращення туристичної інфраструктури, зокрема для внутрішнього ділового туриста.  

Інші важливі плани - впровадження інноваційних рішень для розвитку українського готельного бізнесу, відкриття у Києві першої міжнародної школи гостинності у співробітництві зі Swiss Hotel Management School, де українських студентів будуть навчати на найвищому міжнародному рівні, а також запросять до студій людей з обмеженними можливостями. 

«Ми чітко усвідомлюємо той факт, що на цьому ринку приватні інвестиції в готельні проекти – це, найперше, «бізнес для людей». Тому наша фундаментальна філософія і принципи полягають у тому, що ми дотримуємося слова і хочемо зробити свій внесок у життя громади», – зазначив Іранта Дюваж, операційний директор DBI Hotels & Resorts, CEO готелю Ramada Encore Kiev. 

Спеціальним гостем заходу став Віце-президент з розвитку у країнах Центральної та Східної Європи Wyndham Hotel Group  Крістіан Мішель, котрий розказав про плани розширення мережі в Україні.

Вже зараз туристи, що обирають готелі мережі Wyndham, зможуть скористатися наступними перевагами:

Новий мобільний додаток DBI

Тепер доступний для завантаження на iOS і Android – для бронювання номеру і керування усіма аспектами перебування в готелі. Додаток доповнює нову версію сайту для мобільних телефонів, пропонуючи нові функції та більше можливостей для користувача. Перші 500 гостей, котрі забронюють номери через додаток, отримують як комплімент безкоштовний сніданок і підвищення категорії номера на одну позицію.

Меню здорового харчування Go Healthy – більше енергії для балансу їжі та життя

«Гастрономічна філософія DBI Hotels & Resorts полягає у тому, що смачна здорова їжа позитивно впливає на всі інші сфери життя», – сказав Іранта Дюваж. «Наше здорове та корисне меню – це про правильний вибір продуктів харчування та інгредієнтів, які є сезонними і виробляються локально для створення смачних здорових страв».

«Ми хотіли б представити концепцію страв Go Healthy в кожному готелі та поширити на всі страви з меню, а також на сніданок, обід і вечерю у форматі шведського столу. Крім того, вони ідеально підходять для подій усіх форматів – як ділових, так і святкових. Адже кожній людині потрібно щодня відчувати себе бадьорою, енергійною і здорова їжа – це запорука гарного самопочуття.

Starlife вітає готель Ramada Encore Kiev з п’ятиріччям і бажає втілення усіх задумів!

 

Посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті, Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс та Іранта Дюваж

Посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті, Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс та Іранта Дюваж

Святковий бенкет вразив вишуканістю - і декору, і страв

Святковий бенкет вразив вишуканістю - і декору, і страв

Мистецтво приготування від Ramada Encore Kiev

Мистецтво приготування від Ramada Encore Kiev

Прес-конференція очима інформаційного агенства Invideotour.com

Гостиницы, Hotels, Путешествия с Талой Гончаровой

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю