Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Ангелина Шапенко , 8 октября 2020 в 13:12

Головним героєм кліпу Поліни Крупчак став відомий актор Назар Грабар

 Сьогодні відбулася прем'єра нової відеороботи Поліни Крупчак "ДЛЯ ТЕБЕ".

У новій відеороботі Поліна Крупчак і режисер Інна Грабар зібрали одних з найяскравіших акторів сучасності.

Відомий блогер і актор Богдан Шелудяк (Bushe8), український танцівник і модель, популярність якому принесли зйомки в кліпі LOBODA - «Твои глаза» - Назар Грабар, а також яскравий і харизматичний гітарист Sasha Fillons.

Яскраві чоловіки вони завжди хочуть підкорити жінку, але при цьому бути вільними, а для такої харизматичної дівчини як Поліна, свобода вкрай важлива. Саме про це нова робота співачки.

"Пісня сама по собі дуже польотна, ми хотіли показати цю польотність монологом артиста. У кожного з нас є місце, де нам хочеться помовчати та «подихати» своїми думками. Дах... Висота... Метафоричний сенс свободи в образах птахів - це те, як відчула пісню наша команда. Працювати з Поліною було максимально комфортно, тому що артистка повністю у всьому довіряла нам. Синергія на майданчику - це головна запорука гарного результату"- ділиться режисер.

"Я насолоджувалася знімальним процесом. Інні вдалося відчути мене і настрій цієї пісні. Передати її глибокий сенс і стан. Адже вона про любов, а любов буває такою різною, головне не втрачати в ній себе" - розповідає співачка Поліна Крупчак.

Поліна Крупчак - ДЛЯ ТЕБЕ

Поліна Крупчак - ДЛЯ ТЕБЕ

Поліна Крупчак - ДЛЯ ТЕБЕ

Поліна Крупчак - ДЛЯ ТЕБЕ
Загрузка...
Интер - программа на неделю