prhouse , 2 апреля в 09:11

Гендиректор Одеської опери Надія Бабіч подала документи в УКФ

Надія Бабіч, ефективний менеджер, 10 років на посаді генерального директора Одеської національної опери йде в УКФ.

Надія Бабіч в якості генерального директора приділила Одеській опері 10 років. Її місія - створювати та розбудовувати. Протягом десяти років колектив театру під керівництвом Надії Бабіч працював у стабільній, творчій та доброзичливій - морально -психологічній атмосфері. За 10 років в театрі реалізовано понад сімдесят нових творчо-мистецьких проєктів та прем’єрних вистав. Створено піклувальну та наглядову ради, за допомогою яких були залучені додаткові кошти на ремонт органу, створення нового парку автомобілів, проведення щорічного міжнародного фестивалю мистецтв "Оксамитовий сезон в Одеській опері", тощо.

Наглядова рада Українського культурного фонду відповідно до Закону України "Про Український культурний фонд"; оголосив конкурс на посаду Виконавчого директора. Перші три роки фонд створювала та ним опікувалася Юлія Федів.

Продовження обраної лінії - професійної роботи та стабілізація мистецьких організацій - із такими намірами Надія Бабіч йде на конкурс.

Рівень довіри та підтримки, який демонструє колектив Одеської опери по відношенню до Надії Бабіч дає можливість розраховувати на аналогічну підтримку членів Наглядової ради та всього культурного сектору України.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю