Алена Че , 20 мая 2017 в 23:35

Галина Рудик зайняла 2-е місце у конкурсі «AlyoshaSongWithMe»

Нещодавно прикарпатська співачка, автор власних пісень, музичний керівник ІФНМУ, педагог вокальної школи «Crystal Voice» (м. Івано-Франківськ) Галина Рудик взяла участь у конкурсі «AlyoshaSongWithMe», організованому співачкою Alyosha та її продюсером Вадимом Лисицею. Журі конкурсу в складі Потапа, Позитива з гурту «Время и Стекло», а також, самих Alyosha та Вадима Лисиці нагородило Галину другим місцем у дорослій категорії, за що вона отримала можливість записати пісню на відомій столичній студії звукозапису «Foxxstudious». Сьогодні Галина поділиться своїми враженнями від конкурсу та розповість про успіхи своїх учнів.

Галино, для початку поділіться з нами своїми враженнями від конкурсу.

Участь була спонтанною. В останній день прийому конкурсних відео я відзняла своє і з сильною вірою в успіх відправила його. Була надзвичайно щасливою дізнавшись про перемогу. Зовсім скоро поїхала в Київ на студію звукозапису. Все було чудово. Приємно вражена теплим прийомом та щирим спілкуванням. Співачка Alyosha та продюсер Вадим Лисиця не тільки професіонали своєї справи, а і доброзичливі та дуже щирі люди. До речі, дали мені багато цінних вокальних порад, наштовхнули на інтенсивнішу працю над собою, чим зараз і займаюсь. На студії записувала авторську пісню, яку Ви згодом почуєте. А поки пропонуємо переглянути влог співачки, де всі бажаючі можуть побачити як саме все відбувалось.

Вашою конкурсною композицією стала пісня Альоші і Влада Дарвіна «Троянди». Чому обрали саме її?

Умовою конкурсу було зробити кавер на пісню Альоші і відзняти це на відео. Я відразу ж вирішила заспівати україномовну композицію, адже мені, як Ви вже знаєте, це значно ближче. «Троянди» подобаються як змістом, так і мелодикою.

Як успіхи у Ваших учнів?

Добре. Учнів у мене побільшало. Зараз у моєму класі займається майже 30 дітей та підлітків. Всі вони активно виступають на різноманітних конкурсах і концертах, записують нові пісні. Нещодавно багато вихованців нашої вокальної школи, зокрема й мого класу, знялися у телепрограмі «Музичний подіум». А ще я зі своєю племінницею Танею Рудик записали і презентували кавер на пісню «Доле моя». Отримали багато схвальних відгуків та повідомлень після ефіру, що безперечно дуже потішило.

Alyosha Music Vlog #AlyoshaSongWithMe

#AlyoshaSongWithMe. «Троянди» Галина Рудик

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю