Gaitana (Гайтана Эссами)

популярная украинская певица

Руслан Павленко , 3 апреля 2011 в 05:04

Гайтана відсвяткувала день народження в Україні, на гавайському острові

Цього року до святкування свого Дня народження Гайтана вирішила підійти творчо! Співачка запросила усіх своїх друзів в один з київських латино-американських клубів на вечірку «Тропікана party».

Порушивши традицію святкувати День народження за кордоном, Гайтана приймала поздоровлення на імпровізованому гавайському острові у центрі Києва.

Запальні ритми живої латиноамериканської музики, виступи танцювальніх колективів, а ще уроки танців створювали для гостей по-справжньому святкову тропічну атмосферу.

Підсилював емоції і запропонований Гайтаною дресс-код, своїх гостей співачка забажала бачити у тропікано-етнічному одязі. Сама ж іменинниця зустрічала гостей у вбранні в гавайському стилі від креативного ательє «Дизайн бюро».

Привітати співачку прийшло багато друзів і знайомих. Радості і здивуванню Гайтани не було меж, адже всі гості окрім чудових квітів і подарунків, зробили співачці важливий презент – усі без вийнятку дотримались дресс-коду.

Серед знаменитих гостей, що завітали на гавайську вечірку були: співачка Руслана і Олександр Ксенофонтов, Алена Вінницька і Сергій Большой, Евгенія Власова, Петро Чорний, співак Роман Полонський, вокаліст гурту «Gouache» Іван Розін та продюсер Віталій Клімов, дівчата з «KAMON!!!», DjПаша, дизайнерський дует Каменська Кононова, Катя Буллах, дівчата з «Дизайн бюро», Патриція Демба, художник та фотограф Вадим Найдюк, і навіть особистий тренер співачки Костянтин Подолінний, який в цей вечір не обмежував Гайтану у солодкому. Чудовим букетом з екзотичних квітів привітали іменинницю брати Кличко.

В цей вечір співачка отримала дуже багато чудових подарунків. Едуард Клім подарував Гайтані подорож-загадку та ексклюзивний iPadз гравіюванням імені співачки. Інші гості презентували безліч приємних речей. Найцікавішими були відео-окуляри 3D, що обов’язково стануть у пригоді під час гастролей, музичні інструменти: марокаси та діджерида, дизайнерські прикраси, картина з зображенням саванни, посуд, мякі іграшки. Серед подарунків була і ракетка для сквошу в честь нового захоплення співачки.

Фінальною солодкою нотою вечірки став гавайський святковий торт. Зібравши усіх на одним великим столом, Гайтана на правах іменинниці першою розрізала його і роздала усім гостям. Святкуючи День народження у такий незвичний спосіб, Гайтана раділа, як дитина. За словами співачки, це свято запам’ятається їй надовго щирими посмішками рідних для неї людей, чудовим настроєм усіх присутніх та запальними латиноамериканськими ритмами.

Як пройшло святкування дня народження, Гайтана із задоволенням розповіла e-motion.tochka.net.

- Кому належала ідея гавайської вечірки? Як загалом ставитеся до свого дня народження?

- Цього року я вперше святкувала свій день народження так масштабно. Частіше за все ми з коханим виїжджали в моє свято за кордон і святкували вдвох. Цього разу захотілося зробити виняток і відсвяткувати у Києві з усіма рідними та близькими мені людьми. Я сама придумала концепцію вечірки, адже завжди обожнювала Гаваї. Відвезти всіх друзів на острови мені не під силу, тому влаштували імпровізований острів у Києві. Не люблю свята без змісту, тому, щоб ніхто не нудьгував, приділила велику увагу програмі вечора і дрес-коду. Я захотіла побачити всіх у тропікано-етнічному одязі, а сама ж зустрічала гостей у вбранні в гавайському стилі.

- Що цього року подарували гості, що найбільше запам'яталося? Що подарував коханий чоловік?

- Гості, крім чудових квітів і подарунків зробили мені важливий презент - всі без винятку дотрималися дрес-коду. Ну, а якщо серйозно, то подарунків було дуже багато! Едуард Клім подарував подорож-загадку і ексклюзивний iPad з гравіюванням мого імені. Інші гості презентували безліч приємних речей. Найбільш цікавими були відео-окуляри 3D, які обов'язково стануть у нагоді під час гастролей, музичні інструменти: маракаси і діджеріду, дизайнерські прикраси, картина із зображенням савани, посуд, м'які іграшки. Серед подарунків була й ракетка для сквошу на честь мого нового захоплення. Чудовим букетом з екзотичних квітів привітали брати Клички.

- Кожна жінка намагається не говорити про свій вік, а ти як ставишся до цього?

- Мені все ще сняться дитячі сни, я багато мрію і фантазую, напевно, це означає, що в мені досі живе дитинство. Я думаю, важливо те, як ти себе почуваєш, а не те, скільки тобі років! Я почуваюся легко й просто, і не збираюся розставатися з молодістю ще дуже довго!

- Без чого ніколи не обходиться святкування дня народження, може, є якісь атрибути, традиції?

- Ну звісно ж, без святкового торта. День народження - це мало не єдиний день у році, коли мій тренер з фітнесу дозволяє мені ні в чому собі не відмовляти.

- Найнезвичайніший день народження, який у тебе був?

- Кілька років тому мій коханий зробив мені сюрприз, і за день до дня народження подарував мені подорож до Риму. Пам'ятаю, що збиралася дуже швидко, і була від цього в захваті - люблю несподівані емоції!

- Самі любите відвідувати дні народження друзів? Що зазвичай даруєте?

- Люблю дні народження, свята, вечірки, які організовують мої друзі, але буваю на них рідко, через банальну зайнятість! І все ж, коли випадає можливість, веселюся і радію від душі. Не люблю нудних гостей, тож і сама такою не буваю. А подарунки обираю в залежності від захоплень та інтересів винуватця торжества. Намагаюся підходити до вибору індивідуально.

Фото звезд и знаменитостей, Красивые фото, Gaitana (Гайтана Эссами), Ruslana (Руслана Лыжичко), Wladimir Klitschko (Vladimir Klichko, Владимир Кличко), Евгения Власова, Алена Винницкая, Павел Шилько (DJ Паша / Павло Шилько), группа «Gouache» («Гуашь»), Александр Ксенофонтов, Петр Чёрный, «KAMON!!!» (группа «КАМОН!!!»), Іван Розін (Иван Розин), Наталя Кононова

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю