Алена Че , 27 марта 2018 в 14:45

«Гайдамаки»: В залі не було де яблуку впасти. Велика кількість поціновувачів українського року споглядали концерт у трьох залах

 23 березня в національному заповіднику «Софія Київська» відбулась презентація нової акустичної концертної програми українського рок-гурту «Гайдамаками» під назвою «Думи про рок».Усі присутні опинилися в гайдамацькому курені і поринули в яскраву атмосферу свята. Гостей зустрічали Чорні запорожці та звуки тулумбасу, які було чутно здалека. Кожен бажаючий мав змогу перевірити свої здібності у грі на цьому старовинному інструменті.

Цього вечора «Гайдамаки» не переставали дивувати присутніх кількістю та різноманітністю музичних інструментів: труби, ударні, ,багата гама народних дерев‘яних духових інструментів, цимбали, дримби та бандури.

Нове звучання, ще більше драйву та козацького року… усе це гармонійно поєднувалося з народними українськими мотивами, створюючи неповторну атмосферу сміливої, але виваженої суміші музичних стилів. В цьому вже змогли переконатися усі присутні.

Концертна програма включала в себе 16 пісень, серед яких присутні змогли почути улюблені старі пісні у новій обробці (Мені здається, Полісся), а також традиційні козацькі думи у версії Гайдамаків (Чорна ріллі, Ой віє вітер, Років 200). Не обійшлося і без сюрпризів, адже гурт виконав і нові пісні, які на презентації звучали вперше (Стоунер). Музичну програму чудово доповнили театралізовані сценки у виконанні самих музикантів, а також, особливої уваги заслужила художня візуалізація – віджі на козацькі мотиви, а також малюнки та манускрипти Тараса Шевченка.

Бажаючих розділити з «Гайдамаками» магічну атмосферу козацької музики та оцінити новий для гурту акустичний формат виявилось надто багато. В залі не вистачало місця для всіх, але для присутніх такий розвиток подій не виявився проблемою. Місце проведення завдяки своїй архітектурі дозволяло, без проблем, спостерігати концерт з сусідніх зал через вікна, так що присутні залишилися після концерту з найприємнішими емоціями.

Відразу після презентації гурт вирушив в концертний тур по Європі. «Гайдамаки» даруватимуть частинку української культури мешканцям та гостям міст Німеччини та Австрії, де порадують новинками своїх шанувальників за кордоном.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю