Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 15 марта 2018 в 13:05

ГАЙДАМАКИ. Думи про Рок

 23 березня український рок-гурт «Гайдамаки» презентує нову акустичну програму «Думи про Рок». Присутніх очікує занурення у сучасну культуру оновленої козацької традиції: козак – це сучасний українець-воїн, мудрий та відважний, впевнений в собі та успішний.

Всі присутні опиняться під дахом гайдамацького куреня. Роздуми гайдамаків про життя, віру та любов, вилиті у пісні - це сучасна музична візія легендарної козацької доби. Акустичне звучання додає містики, викликає незабутні емоції, примушує повірити в магію з найчистішим українським началом. Окрім традиційних для акустичної рок-музики інструментів, таких як: гітара, ударні, акустична бас-гітара та характерних для гурту труби та тромбону, слухач відкриє для себе магію перкусії (акустичних ударних інструментів). А також почує всю гаму світових народних дерев’яних духових: панфлейта, сопілка, ріжок, телинка, окарина, флояра, кавал, звучання цимбалів та дримби. Крім того, музиканти зачарують слухачів справжньою українською бандурою, історія звучання якої сягає ще давньоруських часів, а мелодійні переливи є актуальними і до нині.

Поціновувачі гайдамацької музики почують улюблені старі пісні у новій обробці, традиційні козацькі думи у версії Гайдамаків та нові пісні, які на презентації звучатимуть вперше. Візуалізація відбуватиметься за допомогою сучасної відео-презентації козацьких ікон, малюнків та манускриптів Тараса Григоровича Шевченка.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю