Олег Луньов (художник)

Spivakovska ART:EGO , 19 ноября 2014 в 00:04

FreeUkrainka. Художник Олег Луньов. 19 листопада -1 грудня

Кожна людина може стати героєм свого часу! 19 листопада 2014р. ввечері на Саксаганського спалахне життям ще одна історія! 

Рокові жінки! В чому їх сила? Зовнішність, розум, вік, соціальний стан, якості характеру? Автор каже, це - вторинне. Глибина їх внутрішнього світу магнітом притягувала і відштовхувала чоловіків. Таких називали відьмами. Вони вміли наповнювати життям, присвячувати себе, зводити з розуму. Їх щиро кохали і ненавиділи, присвячували вірші, пісні, бажали віддавати своє життя. Щиро мріяли бути з ними і знищити водночас. Жінки – фантоми, для всіх і ні для кого - замикали себе у власній клітці самотності і смерті. Не конкурували з чоловіками, а давали крила для взлету. І якщо весь світ був проти її чоловіка, вона ставала за його спиною і подавала стріли. В такій самопожертві ставали жертвами.Створивши знищували всіх і все до тла. Вони знімали бар’єри та йшли наперекір системам та переконанням заради ідей. Ніколи не зупинялися, йшли в ногу з часом. Саме такі жінки творили нашу історію, історію світу... Мали велику силу не просто підніматися з колін, а й не допускати цього падіння! А в душі така жінка залишалася маленькою дівчинкою, з вірою у диво.

Картини Художника Олега Луньова -це портрети наших сучасниць, відомих зірок і звичайнісіньких дівчат, котрі виховують дітей, проводять будні в офісах, на лекціях, маршрутках, маркетах і…. мають власний світ. Кожна з них відважна і патріотична. Кожна по-своєму змінює світ на краще, і творить історію. Серед них: Тоня Матвієнко, Лаура Вілцане, Віта Прокопчук, Римма Зюбіна, Анна Сагайдачна та інші.

Олег Луньов – сценограф, живописець. Закінчив НАОМА, член Національної спілки художників України (з 2000р.). З 1997р. – головний художник Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра.

Картини художника Олега Луньова створені спільним проектом Віти Прокопчук FREEUKRAINKA. Від цього й пішла назва FREEUKRAINKA (Вільна Українка.) PROJECT FREEUKRAINKA - В об’єктиві кожного - заповідь дитини. Всі ми дорослі діти. Якого статусу чи регалій не досягали думками, тягнемося до душевної теплоти. Адже, в дитинстві по справжньому кохали, раділи простим речам. Цінувати людей не за те, «скільки коштують», а за те, яку цінність мають в душі . Ця дитина усередині кожного - має власний світ мрій, ідей та переконань . Внутрішній голос, який завжди зрозуміє підтримає, пробачає. Бо це і є ВИ ....Поговори з нею, і вона розповість тобі, чому так яскраво світить сонце і так високо на небі зорі, і як пахне осіннє листя. Проект створений з метою, аби кожен керувався Серцем, а не світовим замилювання ока... І хочеться запитати «Тебе хоч там люблять? Обнімають? Цілують? А ти хоч там любиш? Цінуєш?».

На проекті FREEUKRAINKA відвідувачі зможуть побачити як завершені портрети, так і, на перший погляд, недомальовані картини. Насправді автор завершив абсолютно всі полотна, ототожнюючи їх з долями рокових жінок. Як кожна з них володіє індивідуальним характером, має свою долю та своє призначення у житті, так і роботи Олега Луньова різняться у портретах кожної українки. І саме ця недомальованість є нерозкритим потенціалом, який є в кожного, незалежно від статусу і вже досягнутого.

Виставка проходитиме у Spivakovska ART:EGO culture center (м.Київ, вул.Саксаганського, 59-Б) з 19 листопада по 1 грудня.

Выставка, Анонси, афіша, запрошення, рисунок, Олег Луньов (художник)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю