Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 3 июня 2017 в 14:58

Фіолет презентує перший сингл з майбутнього альбому

В останній день весни Фіолет презентував «Романтику» - дебютний сингл з нового альбому гурту. Цього разу музиканти працювали в творчому тандемі з відомим українським саунд-продюсером Артуром Данієляном (Бумбокс, Тартак, ТНМК, СКАЙ, Без Обмежень та ін.).

Це перший з двох синглів, запланованих на 2017-ий рік. Що стосується самого альбому, то його Фіолет має намір видати у вересні 2018-го року. Попередня назва платівки – «Aurora», і за задумом музикантів це буде найсвітліший та найжиттєствердніший альбом команди.

За словами Колоса, лідера та вокаліста Фіолету, новий матеріал стане спробою зробити цілком форматну по звучанню та сприйняттю музику, між тим – не позбавлену вдумливої лірики та драйву на концертах.

«Романтика» народилася ще минулого травня, під час чергового міжконцертного переїзду та в приступі туги за рідним домом. Рядки майбутньої пісні та мелодія за лічені миті були зафіксовані телефонним диктофоном на задньому подвір’ї заправки. Мить була ідеальна: зоряне небо, темне поле і груди, переповнені любов’ю та вдячністю до саме тих людей і світу загалом. Над треком ми працювали ще зі старим складом команди в Луцьку. Співпраця з Артуром Данієляном надала пісні нового звучання, впевненості та крил. Не можу пригадати більш світлішої речі в нашій творчості. Віриться, що «Романтика» стане однією з тих пісень, якою запам’ятається літо 2017-го», - розповів Колос.

Також лідер Фіолету зазначив, що сингл ідеально вписався в нові реалії гурту, пов’язані зі зміною складу учасників: час рухатися вперед і залишити минуле в минулому.

Найближчими днями заплановані зйомки кліпу на «Романтику», до яких Фіолет запросив долучитися шанувальників гурту як з України, так і з-за кордону. Активне фестивальне літо плавно перейде у запланований восени всеукраїнський тур, де музиканти презентують програму, складену за побажаннями фан-спільноти.

ФІОЛЕТ - Романтика

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю