Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Вадим Слобожанский , 16 сентября 2019 в 15:43

FILM.UA запрошує до перегляду української фантастичної стрічки «Фокстер & Макс»

«Фокстер & Макс» - український сімейний фантастичний фільм про пригоди хлопчика і пса-супергероя.

Фільм починається з того, що школяр Макс втікає з дому, і ховається під мостом. Там він знаходить балончик, який виявляється нано-фарбами, і малює графіті собаки. Несподівано, намальоване хлопцем графіті оживає і перетворюється в собаку-наноробота з суперможливостями. Про це дізнається небезпечний злочинець і починає за ними полювати.

Крім безлічі дивайсів і балакучих роботів, в кадрі покажуть улюблені і знайомі місця Києва. Фантастична історія про дружбу нано-пса і хлопчика вчить дітей доброго ставлення до тварин, відповідальності, та в черговий раз доводить, що важливо вірити в себе і свої мрії.

Головного героя, хлопчика Макса, грає юний актор Богдан Козій. Це перша його роль в повнометражному кіно. Також у фільмі знялася ще юна актриса - Віталія Турчин, яка зіграла однокласницю Макса, Соню.

Роль собаки-супергероя Фокстера виконав справжня зірка YouTube, учасник шоу «Україна має талант. Діти», неймовірно харизматичний пес Амадей. Зараз він відвідує цікаві заходи, зустрічається з відомими особистостями і всі свої пригоди висвітлює у влозі. Всі ролики можна подивитися на офіційному каналі в Youtube «Foxter & Max».

Режисер картини - Анатолій Матешко, який відомий українцям завдяки картинам «День народження Буржуя», «Трубач», «Полон» та ін.

Продюсерами стрічки виступають Максим Асадчий та Катерина Копилова, його виробництво здійснює компанія «Пронто фільм». Над створенням сценарію працювали канадський сценарист Скотт Париз’єн і Анастасія Матешко.

Бюджет стрічки становить 50 млн. гривень, і більшу частину суми було надано державою. Прокат фільму не обмежиться тільки Україною - як поділилися продюсери, вже є домовленості зі словацьким дистриб'ютором і ведуть переговори з чехами і поляками. Також планують представити українську сімейну фантастику на міжнародних кінофестивалях.

Анатолій Матешко, режисер:

«Головна мораль фільму полягає в тому, що сім’я, любов і довіра — це найцінніше в нашому житті. А ще, віра в себе та справжня дружба здатні перемогти зло і врятувати світ. «Фокстер і Макс» — емоційна, добра картина і прекрасна можливість зібратися всією родиною для походу в кіно».

Катерина Копилова, продюсер:

«Це історія про самопізнання, вічну цінність дружніх взаємин та виникнення перших романтичних почуттів, що залишатиметься актуальною для кожного юнацького покоління. Кожен із нас колись був дитиною. І кожен із нас з роками переконувався, що саме пам’ять та емоційні враження дитячих років складають найяскравішу і найважливішу частину нашої особистості. Щире розуміння того, що дитинство є найзахопливішим періодом життя, ми намагалися вкласти в своє кіно».

Максим Асадчий, продюсер:

«Це сімейний фільм, адже в кінотеатр діти йдуть з батьками. У картині багато трюків, екшену і комп'ютерної графіки. Знаємо, що смаки глядачів і тенденції з кожним роком змінюються, але ми впевнені, що фільм сподобається дітям і дорослим, адже ми опиралися на вічні цінності: дружба, кохання, взаємини в сім'ї, любов до тварин, казки, дива. Це завжди в тренді».

Трейлер: https://youtu.be/7ljW7r5et4Q

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю