Start Agency , 11 марта 2015 в 22:49

Енергетична фея відвідала Дніпропетровськ!

 8 березня з Міжнародним днем жінок, всіх мешканок Дніпропетровська, привітала фіналістка "Х-фактору-5" - Ірина Василенко. Її творчій вечір відбувся у відомому концертному залі міста - "Підпілля Махно". Усі гості вечора мали змогу поспілкуватися з Іриною, дізнатися цікаві моменти, які відбувалися під час її виступів на проекті, а також почути авторські та cover-пісні співачки. Чарівна «Енергетична фея» подарувала слухачам гарний настрій та неперевершені емоції у цей святковий вечір.

Після завершення концерту, слухачі продовжили поспілкування з Іриною, а також всі бажаючі мали змогу взяти автографи та зробити фото на пам"ять.

Нам теж вдалося поспілкуватися з Іриною та задати їй декілька запитань.

-Як Ви вирішили піти на Х-фактор?

Мені дуже багато людей говорили про те, що вони хочуть побачити мене на Х-факторі. Я довго не могла погодитися, потім мені сказали, що це буде останній сезон, тому я подумала, що прийшов час, але насправді мене обманули, бо Х-фактор ще бдуде!

-Чи дивилися Ви попередні сезони Х-фактору?

Дивилася,час від часу,не скажу ,що повністю всі ефіри,але дивилася.

-Чи вболівали Ви за учасників попередніх сезонів?

Звичайно! Я вболівала в основному за людей зі схожою енергетикою, зі схожими музичними вподобаннями, і мені подобались ті, які співали більш роковий репертуар. Взагалі я майже за всіх хвилювалася, дуже-дуже багато достойних було, але я пам"ятаю, Романченко мені подобався, Веремейчик, Олексій Смирнов.»

-До якого наставника Ви хотіли потрапити, коли пішли на кастинг?

Чесно кажучи, навіть не задумувалася, тому що Ніно і Дорна я ще не знала, а Кондратюка і Сосєдова - знала, але як люди вони інакші - не такі, якими ми бачимо їх по телевізору, тому знаючи те, що телебачення трохи інакше показує усе, не можна було сказати, що саме до цього наставника я хочу. В кожного з них є свої плюси, і коли я потрапила в категорію до Ігоря Васильовича, я знала, що він дуже багато років в Х-факторі і я думала, що він буде робити саме те, що він знає, і він так і робив, насправді, він усе правильно робив, але шоу - це шоу!» (посміхається) .

-Чим Ви займеєтесь окрім музики, чи маете Ви захоплення?

Маю! Я пишу пісні, також я займаюся творчістю в плані комп"ютерної графіки, як фото, так і відео, зачасту, якщо це відео, то може бути і створення кліпів, наприклад, кліп, який ми презентували - це кліп розроблений мною. Все, що там в кліпах сворюється і обробляється - це створюю я. Інколи це настільки нерозмежовано, що в тебе творчість, а що вже робота. Впринципі,я цього і хотіла, щоб в мене творчість і робота були взаємопов"язані. Навіть обкладинка на альбом була зроблена мною. В "Mysteria" ми робимо все самі, і це дає нам можливість розвиватися і створювати своє. Також, я люблю створювати на виступи плаття, навіть те, в чому я була на Х-факторі, дещо, створено моїми руками. Всього по-трошки я встигала. От такі в мене хоббі.

-Чи є у Вас домашні тварини?

Я люблю тварин, але нас довго не буває вдома і я не хочу мучати тваринку, як буває часто, що їх залишають дома, закритими. Навіть з рибкою, їй треба стукати, махати (сміється), а нас буває немає вдома по 3 -4 дні, тому це не нормально заводити тварину, при такому ритмі життя.

-Які группи, чи яких виконавців Ви слухаете?

В принципі, мені подобається багато виконавців. Я можу слухати Beyoncé, а можу – Slipknot, і це може бути якась підбірка пісень, не весь альбом. Один день, я можу слухати чисто симфонічну музику, а інший - Ambient. Все в залежності від настрою, а він в мене мінливий (сміється).

-З ким на Х-факторі Ви найбільше потоваришували?

Це були Влади (Ульянич і Павлюк). Ми з ними в гарних відносинах, з дівчатами зі всіма, тому що ми жили в одній кімнаті: Леся, Лєра, Санта і я. З Кирилом Каплуновським, з Рєй-Бандом, більш менш зі всіма. З Логаєм Артуром, з Мартой Адамчук.

Намагаємося підтримувати один одного, коли щось не виходить, чи навпаки - також. Це дуже важливо - підтримувати, тому що дуже часто є така штука: "А, в нього виходить - не буду йому писати", а коли не виходить: "Ой,в тебе ж там.." -такого не потрібно, справжні друзі так не роблять.

-На Х-фаткорі Вас називали «Енергетичною Феею», де ви берете свою енергію і чи маєте ви талісман?

Ось мій талісман! (Показує на чоловіка та посміхається), який каже: "Так, не хвилюйся, в тебе все вийде!" Насправді, талісманів, таких, щоб я тримала в руках, не маю, але дома в мене є кристали, різні, які я дуже відчуваю енергетично і які можуть впливати на мій настрій. Інколи, після тяжкого дня, я можу взяти кристал хрусталя і я знаю, що він забере у мене ту енергію, а потім беру, наприклад, аметист - один з моїх найулюбленіших каменів, який мені може дати ще енергії. Я в основному, як приходжу в магазинчики, просто беру в руку і відчуваю - це мій камінь або ні.

-Чи є у Вас дивіз?

Я завжди вірю в те, що все буде добре. Мені здається, що якщо людина чогось дуже хоче, то воно так і буде. Намагаюсь будь-яку ситуацію перевертати в бік того, що все буде добре. Ще мені здається, якщо сталося щось погане ,то це для того, щоб сталося щось дуже добре. В це я, взагалі свято вірю. Бо люди кажуть: "Ой, мені так добре, має статися погане», а я думаю навпаки.

-Що можете побажати Україні?

Я хочу побажати миру! Хочу, щоб люди думали про те, як заводити родину, виражати себе в тому, до чого овони прагнуть, а не про те, як захистити себе. Наші люди, насправді, чудові, розумні та відкриті, хочу щоб вони були щасливі. Кожному бажаю щастя, як в особистому житті, так і взагалі щастя нашій країні і кожному.

Матеріал підготували Олександра Штефан та Ксенія НазарковськаПри підтримці Start Agency

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю