Дэниел Крейг (Daniel Craig)

британский киноактер, известный своими ролями Джеймса Бонда

Вадим Слобожанский , 23 декабря 2011 в 20:55

«Дівчина з тату дракона» шокуватиме українських кіноглядачів!

Незабаром на екранах кінозалів з’явиться незвичайний фільм - номінант на премію «Оскар» від Девіда Фінчера і автора бестселеру Стіга Ларсона "ДІВЧИНА З ТАТУ ДРАКОНА". За сюжетом, в лабіринті швецьких стосунків криється вбивство, корупція, сімейні таємниці і протилежні натури двох компаньйонів, які намагаються розгадати таємницю 40-річної давнини.

Мікаель Блумквіст (Деніел Крейг) – репортер, що спеціалізується на журналістських розслідуваннях в області фінансів. Чергова справа закінчується для нього скандалом - він звинувачений у зведенні наклепу, його засуджують і він перебуває останні дні на свободі. Змити ганьбу йому може допомогти успішне завершення іншої крупної справи. Саме в цей момент його наймає один з найбільших шведських промисловців Хенрік Вангер (номінант на премію «Оскар» Крістофер Пламер) для досить делікатної справи. Блумквісту доручають дізнатися долю Харієт, племінниці магната, що давно зникла. Її, за думкою самого Вагнера, міг вбити хтось з членів його великого сімейства. Журналіст вирушає на один з островів шведського узбережжя, не підозрюючи, що справа може виявитись не такою вже й простою, як він очікує.

Головною героїнею іншої сюжетної лінії стає Лізбет Саландер (Руні Мара) – незвичайна, але дуже обдарована дівчина, що працює слідчим в агентстві Milton Security. Її посилають підстрахувати Блумквіста, однак в рамках виконання завдання вона стає його повноцінною компаньйонкою у розслідуванні загадкового зникнення Харієт Вангер. За своєю природою Лізбет намагається відсторонитися від усього світу, який неодноразово доводив дівчині свою жорстокість. При цьому її цілеспрямованість і навички професійного хакера неможна недооцінювати. Доки Мікаель вступає у відкриту конфронтацію з Вангерами, Лізбет грає роль привида, озброєного плоскогубцями. Разом партнери розкривають ланцюг жорстоких вбивств, таємничим чином пов’язаних один з одним. Поступово між героями починають налагоджуватись довірливі відносини, не дивлячись на ту небезпечну канву подій, в яку вони опиняються втягнутими.

Студії Columbia Pictures і Metro-Goldwyn-Mayer Pictures представляють фільм виробництва Скота Рудіна і компанії Yellow Bird ДІВЧИНА З ТАТУ ДРАКОНА. Ролі грають: Деніел Крейг, Руні Мара, Крістофер Пламер, Стелан Скарсгард, Стівен Беркофф, Робін Райт, Йорік ван Вагенінген і Джоели Річардсон. Режисер: Девід Фінчер. Продюсери: Скотт Рудін, Оле Сонберг, Сорен Стемозе і Чен Чаффін. Сценарій написав Стівен Зейліан за однойменною книзою Стіга Ларсона, надрукованою видавництвом Norstedts. Виконавчі продюсери: Стівен Зейлліан, Мікаель Уоллен і Анні Форбі Фернандез. Співпродюсери: Берна Левін і Елі Буш. В закадровій команді: оператор Джефф Кроненвет, ASC; художник-постановник Дональд Грем Берт; монтажери Кірк Бакстер, A.C.E. і Ангус Волл, A.C.E.; костюмер Тріш Самервіль; композитори Трент Резнор і Аттікус Росс.

Фільм в прокаті з 5 січня.

Фото звезд и знаменитостей, Фильмы, клипы, кинокартины, Анонси, афіша, запрошення, Мировые знаменитости, звёзды, Кинопремьеры, новые фильмы, Кристофер Пламмер (Christopher Plummer), Дэвид Финчер (David Fincher), Руни Мара (Rooney Mara), кадр (из фильма, видео, клипа, телепередачи), Дэниел Крейг (Daniel Craig), Стиг Ларссон (Stig Larsson), Стеллан Скарсгорд (Stellan Skarsgard)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю