Наталья Бучинская (Наталя Бучинська)

ООО "РИА "Сенсация" , 30 мая 2012 в 02:13

Душа української пісні - разом з Наталею Бучинською

12 травня в Національному палаці мистецтв “Україна” відбулася щорічна церемонія нагородження переможців загальнонаціонального конкурсу “Українська пісня року” – гала-концерт зірок української естради, організатором якого кілька років поспіль виступає Київський національний університет культури і мистецтв.

Наталя Бучинська, композитор Ніколо та автор віршів Ю. Рибчинський з піснею “Перемога” в номінації “Легенди української пісні року” отримали премію - “Душа української пісні”.

Цього року церемонія нагородження “Українська пісня року” пройшла під гаслом “Тримай українську хвилю!”. Концертна програма транслювалась у прямому ефірі Першого національного телеканалу.

“Українська пісня – найкраща у світі! Ми це довели, встановивши світовий рекорд – 110 годин 4 хвилини 30 секунд в прямому ефірі лунала українська пісня. Телемарафон “Пісня об’єднує нас!”, що ввійшов до Книги рекордів Гіннеса, вперше в історії світової культури представив Україну в музично-пісенному дискурсі на весь світ. Через українську пісню ми заявили про свою національну культурну ідентичність.

Сьогодні ми відзначили найкращих виконавців української пісні, діячів культури та мистецтв, які зробили вагомий внесок у популяризацію та розвиток національної пісні, – сказав організатор церемонії Михайло Поплавський.

На этом концерте Наталья Бучинская вышла на сцену не только как номинант, но и дебютировала в роли ведущей.

Наталя Бучинська, композитор Ніколо та автор віршів Ю. Рибчинський з піснею “Перемога” в номінації “Легенди української пісні року” отримали премію - “Душа української пісні”

Наталя Бучинська, композитор Ніколо та автор віршів Ю. Рибчинський з піснею “Перемога” в номінації “Легенди української пісні року” отримали премію - “Душа української пісні”
Фото звезд и знаменитостей, Юрий Рыбчинский, Михаил Поплавский (Михайло, Міша Поплавський), Наталья Бучинская (Наталя Бучинська), музыкальная премия «Українська пісня року», композитор Ніколо (Николо Петраш)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю