Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Лидия Маркова , 14 ноября 2016 в 15:15

Діти за майбутнє України

 9-го листопада, в Українському Домі комнда журналу «Ukrainian People» втретє провела щорічний фестиваль дитячої творчості «Діти за майбутнє України» з метою об'єднати національні інтереси та вшанувати українські традиції.

Відкрили урочисто фестиваль Миколай Кулеба -уповноважений Президента України з прав дитини, Марина Кінах - заслужений журналіст України та Віталій Скоцик -лідер Аграрної Партіі. Початком заходу стало зворушливе виконання гімну України заслуженою артисткою Ярославою Руденко разом з дітьми!

У концерті прийняли участь понад 100 дітей з Львівської, Івано-Франківської, Житомирської, Київської, Миколаївської, Дніпропетровської та Харківської областей. Усі вони - вихованці відповідних вокальних та продюсерських центрів, серед яких партнер заходу - школа естрадного мистецтва TALANT SCHOOL та рекламно - продюсерський центр ВІНКС.

Патріотичні пісні, театральні постанови з українським колоритом викликали вдячність та захоплення у глядачів фестивалю, особливо виступ табору "Лісова Застава", у якому проходять реабілітацію діти з прифоронтових зон. Цей унікальний заклад було створено для дітей-переселенців волонтерами у Київській області на базі покинутого санаторію влітку 2014. Також до фестивалю приєднались діти з МКП "Джерело", під керівництвом координатора поселення Оксани Лазебник.

Підтримати дітей та подарувати свою творчість присутнім приєднались : народна артистка України, оперна співачка, Посол Миру Наталія Шелепницька, Заслужена артистка України Ярослава Руденко, дует Анна-Марія Опанасюк, Народна артистка України Наталія Павлівська, заслужений співак України Олександр Бубліенко, музичний гурт «Горлиця-АРТ».

Партнерами фестивалю стали БО «Благомай та бренд PILKINS, ТМ «Гармонія», яка подарувала дітям подарунки та солодощі! Особлива подяка ТМ «Viva Victoria» та транспортно-експедіційній компаніі ARTLOGISTIC, а також "Школі Совершенства Лилии Олейник".

Свято закінчилось врученням найбільшого рушника країни, розписаного побажаннями миру та злагоди нашій Батьківщині, організаторам та партнерам заходу.

Фестиваль «Діти за майбутнє України» об’єднав тих, чиє життя назавжди змінила війна: одні діти втратили свої домівки, інші - батьків, які билися на сході аби ті домівки повернути. Та їх долі тепер нерозривно пов’язані між собою не лише смутком втрати – їх об’єднала надія. Надія на кращий новий день, на мирне майбутнє, на те, що, засвоївши уроки цієї війни, ми більше ніколи не будемо байдужими одне до одного. Бо ми, українці, є одне ціле - один народ. Організатори фестивалю

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю