Алена Че , 26 февраля 2017 в 14:56

Довгоочікувана пісня «Спи мій солдате» від Галини Рудик

Днями відбулась інтернет-прем’єра нової довгоочікуваної пісні від співачки та педагога з Івано-Франківська Галини Рудик «Спи, мій солдате». Про те, як вона була написана, а також про свої успіхи у викладацькій діяльності нам розповість сама Галина.

Галино, розкажіть, будь ласка, як була написана Ваша нова пісня?

Пісню «Спи, мій солдате» я написала ще в 2014 році. Під впливом всіх жахливих подій, чисельних героїчних смертей моїх земляків, слова і музика вилились на папір без жодних роздумів. Вперше пісня пролунала на концерті пам'яті героїв Небесної Сотні, організованому Центром культури та дозвілля Івано-Франківського національного медичного університету, в якому я працюю. На базі закладу, під моїм керівництвом, діє вокально-інструментальний гурт «Soul», тому пісня пролунала в супроводі його першого складу: Євгеній Красовський - гітара, Христина Подруга - фортепіано, Соломія Прокопович - скрипка. Минулого року ми презентували цей своєрідний реквієм на Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Введенські піснеспіви», де отримали найвищу нагороду в категорії «вокально-інструментальний жанр» - перше місце. Стосовно пісні надходило безліч позитивних відгуків з різних куточків України. Спілкуючись з конкурсантами східних міст було надзвичайно приємно чути, що пісня проймає кожного, не залежно від політичних поглядів і переконань. Слухачі ділились емоціями, говорили, що пісню не можливо слухати без сліз, а вирішення тексту - рідкісне, адже об’єднує інтереси Сходу та Заходу. Також, пісня неодноразово лунала в інструментальному супроводі моєї сестри, піаністки Марини Рудик. Таким сімейним дуетом ми виконували її на вечорах пам'яті та інших тематичних заходах. І от, нарешті, після багатьох повідомлень, дзвінків та відгуків, було вирішено оприлюднити «Спи мій солдате» в соціальних мережах та радіо. Аранжування, вже у звичному для пісні інструментальному вирішенні, написав Роман Луцик, а партію скрипки виконала моя подруга, студентка Одеської національної музичної консерваторії - Анастасія Приймак.

Цього року Ви брали участь у заходах пам’яті Небесної сотні?

Так. Разом зі студентами ІФНМУ ми організували вечір пам’яті Небесної сотні «Білі ангели» в обласній філармонії. Отримали чимало позитивних відгуків стосовно нього. До речі, наступного тижня на прохання мешканців міста, які не змогли на нього потрапити, відбудеться повтор концерту.

Як успіхи у Ваших учнів?

Чудово. Зараз у нас дуже багато концертів, конкурсів, творчих вечорів. Тому активно записуємо пісні, працюємо над новим матеріалом. До мого класу вокальної школи «Crystal Voice» приєдналося кілька талановитих учнів. І вже з новими силами працюємо над весняно-літнім репертуаром. Згодом зможете побачити плоди нашої творчості на місцевому телебаченні.

ГАЛИНА РУДИК - СПИ, МІЙ СОЛДАТЕ (сл,муз. - Галина Рудик, аранжування - Роман Луц

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю