Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 22 февраля 2017 в 11:47

Дмитро Боровський: «Пісня має викликати максимум емоцій»

Молодий вінницький рок-гурт «ACROSS THE ROAD» уже добре знають як у рідному місті, так і у інших регіонах України. На його рахунку 2 альбоми та безліч найрізноманітніших концертів та виступів. Сьогодні ми познайомимось з вокалістом і автором пісень гурту Дмитром Боровським.

Дмитре, розкажіть будь ласка, як був створений гурт «ACROSS THE ROAD»?

Все почалося з того, що я захотів грати власні пісні не тільки для друзів, але й для інших людей. З часом я мав близько вісьми акустичних пісень які згодом увійшли до першого альбому , що отримав назву «З нового листка». Альбом був записаний наприкінці 2014 року; його реліз відбувся 1 січня 2015 – далі все й почалось: концерти, інтерв’ю, наступні записи нових пісень та зйомки кліпів.

Що надихає Вас на написання пісень?

Перш за все надихає бажання ділитися з людьми своїм досвідом і емоціями. Більшість пісень про любов, проте останнім часом у текстах почали порушуватись і соціальних проблеми, які близькі кожному.

А ситуацію, яка зараз відбувається в Україні, Ви зачіпали у своїх текстах?

Ситуація, що відбувається звісно вплинула і на мене, як, мені здається, і на кожного з нас. Тому у нас також є пісня, тему якої дуже хочеться відтворити не тільки самим синглом, а й у самому відео.

Ви берете участь у благодійних заходах?

Так. У нас є бажання допомагати людям, тому ми відкриті для пропозицій стосовно участі у благодійних заходах, які не несуть у собі політичної агресії.

Повернемося до творчості. Що до Вас приходить раніше: текст чи мелодія?

Насправді буває по-різному. Іноді спочатку приходить текст, іноді- мелодія, а трапляється і так, що ми беремо ту чи іншу тему і вже тоді думаємо над піснею. А взагалі, це дуже серйозна й кропітка праця, адже пісня має викликати максимум емоцій.

Ви би могли написати пісню для іншого гурту (виконавця)?

Цікава ідея. Гадаю, варто спробувати, адже натхнення, слава Богу, не бракує.

А як Ви ставитеся до виконання модних нині каверів?

Взагалі нейтрально, але більше надаю перевагу власним пісням. Кавери ми граємо вкрай рідко, лише, якщо потрібно розширити концертну програму.

Відомо, що Ви вже встигли побувати у різних регіонах України. Де найкраще приймали?

Найкраще приймали у західних областях і, звичайно, у рідній Вінниці. Думаю, це пов’язано з тим, що більшість наших пісень україномовні.

Ви знайомі з творчістю вінницьких виконавців?

Так. У нашому місті є декілька гуртів, вартих уваги. З усіх виділю «THE HYPNOTUNEZ»

та «Martovi Orchestra ». До речі, я знявся у кліпі «Martovi Orchestra» «Нехай збуваються».

У Вас є хобі?

Моє хобі- дарувати оточуючим позитивний настрій. Завжди приємно зробити комплімент, пригостити цукеркою тощо. До речі, це розповсюджується не тільки на знайомих.

Незнайомі дівчата позитивно на це реагують?

Так. У мене щирі і добрі очі. Їм неможливо не повірити (посміхається).

Які книги, фільми та музику Ви любите?

Раніше слухав виключно рок-музику. Зараз цікавлюся різними напрямками. Фільми дивлюсь також різні. Головне, щоб вони були основані на реальних подіях. Читаю книги з психології.

Якому відпочинку Ви віддаєте перевагу: активному чи пасивному?

Я віддаю перевагу спокійному відпочинку. Дуже люблю гуляти сам, оскільки робота і творчість вимагають постійного спілкування.

ACROSS THE ROAD - Все З Нуля

ACROSS THE ROAD - Не твій (acoustic)

ACROSS THE ROAD - Приховуй [single 2016]

ACROSS THE ROAD - Удвох [single 2016]

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю