Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Владимир Владимиров , 9 октября 2017 в 13:58

Диван: поради покупцям

 Вирішивши придбати диван, його майбутні володарі, як правило, витрачають багато часу і сил на пошуки потрібної моделі. Як скоротити процес покупки дивана і при цьому не помилитися у виборі? Давайте розберемося.

Комфорт – головна складова файного дивану

Сучасний інтер'єр кімнати неможливо собі уявити без стильного дивану. Дизайну інтер'єру сьогодні приділяється велика увага. Меблі теж не залишається осторонь цього процесу, адже вони завершують ансамбль.

Купити м'які меблі та, зокрема, дивани у Львіві - нескладно, набагато складніше вибрати правильний диван, який би радував око, прикрашав інтер'єр і створював комфортні умови для відпочинку. Для цього необхідно уважно поставитися до вибору, якщо вам сподобалась конкретна модель, недостатньо просто візуально оцінити її – необхідно сісти, сперся на спинку і оцінити комфортну складову. Якщо ви не відчуєте дискомфорту – дана модель повинна мати шанси стати вашою.

Крім того, вам необхідно дізнатися у продавців-консультантів інформацію щодо матеріалів, з яких виготовлений диван (наповнювач, оббивка і каркас). Безумовно, натуральні та екологічні матеріали в значній мірі збільшать шанси того, що ваш відпочинок на такому дивані буде максимально комфортним. Від цього параметра буде залежати й термін експлуатації виробу.

Диван – комфортне місце для сну

Обираючи диван, важливо звернути увагу на те, як його функціонал зберігається в розкладеному вигляді. Адже він розрахований на те, щоб на ньому спали, тому важливо, щоб спальне місце, яке він створює, було просторим, комфортним з рівною горизонтальною поверхнею.

Крім того, важливо, щоб процес трансформації був плавним і легким. Для цього спробуйте самостійно розкласти диван, оцінивши роботу механізму і фурнітури.

Механізм трансформації – важливий елемент кожного дивана

Механізмів трансформації на сучасному ринку представлено безліч, кожен з них має свою специфіку, тому клієнт в індивідуальному порядку вибирає те, що підходить саме йому. Незалежно від того, якому з них ви віддасте перевагу, зверніть увагу на якість фурнітури і матеріалів, з яких він виготовлений.

Наповнювач та пружинний блок – основа комфорту будь-якого дивана

Дивани, представлені на сучасному ринку, як правило, наповнюються щільним паролоном, синтепоном, дюрафилом, синтепух, спанбондом, пінополіуретаном. Саме такі компоненти здатні забезпечити оптимальну жорсткість горизонтальній поверхні дивана, підтримку хребта під час відпочинку, крім того, вони зменшують тиск, який чиниться на тіло людини.

Тому важливо, щоб диван, який ви збираєтесь придбати, був наповнений такими наповнювачами. Адже зниження вартості за рахунок основи дивана – це запорука дискомфорту і невеликого терміну експлуатації.

Найбільш надійними і комфортними на сьогоднішній день прийнято вважати дивани з незалежним пружинним блоком. На таких диванах зручно і сидіти, і лежати.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю