Dirty Dozen Brass Band

JazzIn , 15 мая 2013 в 15:13

Dirty Dozen Brass Band (хедлайнер Alfa Jazz Fest 2013)

Основну концертну програму фестивалю відкриє легендарний Dirty Dozen Brass Band (www.dirtydozenbrass.com) – один з найстаріших брас-бендів Нового Орлеана, заснований понад три десятиліття тому. Лідер ансамблю трубач і вокаліст Грегорі Дейвіс (Gregory Davis) відомий не тільки як музикант, а й як арт-директор одного з найбільших у світі джазових фестивалів New Orleans Jazz & Heritage Festival.

Колектив об'єднує в своїй творчості традиційну новоорлеанську музику з такими стилями, як фанк і бібоп. У композиціях Dirty Dozen Brass Band відчувається неймовірна свобода, яка дозволяє об'єднувати, наприклад, джазові стандарти і популярні мелодії за допомогою оригінальних аранжувань.

У різні роки в якості спеціальних гостей з Dirty Dozen Brass Band виступали і записувалися Доктор Джон (Dr. John), Діззі Гіллеспі (Dizzy Gillespie), Бренфорд Марсаліс (Branford Marsalis), Елвіс Костелло (Elvis Costello), Нора Джонс (Norah Jones) і Джон Медескі (John Medeski). Всього в дискографії групи налічується 15 альбомів.

13 червня 2013р. колектив виступить на Alfa Jazz Fest з новою програмою (альбом 2012 року Twenty Dozen). Відвідування фестивалю стане першим виступом Dirty Dozen Brass Band в Україні.

Фото звезд и знаменитостей, Анонси, афіша, запрошення, Смотреть, скачать клип, видео, Джаз (Jazz), джазовий фестиваль «ALFA JAZZ FEST», Львів (Львов), Dirty Dozen Brass Band

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю