Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 13 апреля 2017 в 14:27

Денис Черечеча: «За будь-яких обставин потрібно робити добрі справи»

На конкурсі «Днепр войс» авторську пісню «Делай добро» представили музиканти гурту «Desters» в особі братів Дениса та Романа Черечеча. Саме з Денисом ми сьогодні познайомимося.

Денисе, для початку поділіться з нами своїми враженнями від конкурсу.

Враження позитивні. По-перше, конкурс був організований і проведений на високому рівні; по-друге, на ньому панувала творча та дружня атмосфера.

У фіналі конкурсу Ви виконали авторську пісню. Не було побоювань, що не сприймуть?

Насправді на відбіркових турах ми виконували пісні відомих виконавців, оскільки знаємо з власного досвіду, що авторська музика в нашій країні, на жаль, не для конкурсів, проте, коли ми дійшли до фіналу, організатори самі запропонували на гала-концерті заспівати щось своє. Користуючись нагодою, дуже їм за це дякую.

Скажіть кілька слів про пісню, яку виконували на гала-концерті?

Пісню «Делай добро» ми писали всім гуртом «Desters». Хотіли з її допомогою донести до слухачів те, що за будь-яких обставин потрібно робити добрі справи і залишатися людиною.

Як давно Ви займаєтеся музикою?

Ми з братом займаємося музикою понад 10 років. Музичної освіти ні я, ні Роман не маємо. Я деякий час брав уроки вокалу, Роман самотужки опанував гітару. 4 роки тому доля звела нас з бас-гітаристом і ударником. Разом ми створили гурт «Desters».

Над чим зараз працює гурт «Desters»?

Працюємо над повноцінним альбомом. Половина пісень з нього вже записана, половина- у стадії дороблення.

Вам доводилося виступати за межами Дніпра?

Так. Ми часто беремо участь у різноманітних заходах, які проходять на території Дніпропетровської області. Також одного разу виступали на фестивалі талантів «Кожен спроможен» у місті Енергодар (Запорізька область). Нам дуже сподобалося, адже ми не лише заявили про себе, а й побачили багато талановитої молоді, яка розвивається у різних напрямках.

У Вас є хобі, не пов’язані з музикою?

Так. Це відео зйомка та відео монтаж. До речі, всі кліпи для гурту я змонтував сам. Музика насправді також хобі, адже працюю я у мультимедійному відділі аерокосмічного центру. Думаю, це тимчасово, оскільки маю намір перетворити свої захоплення на професійну діяльність.

Які Ви любите книги та фільми?

Читаю професійну літературу, яка допомагає розвиватися. Дивлюся комедії і разом з сином мультики.

Ви- прихильник активного чи пасивного відпочинку?

Частіше активного. Дуже люблю подорожувати, ходити в гори та грати у рухливі ігри.

Наскільки я зрозуміла, у житті Ви спілкуєтеся українською мовою, що для Дніпра не характерно. Чому Ви прийняли таке рішення?

Насправді спілкуватися українською я почав зовсім недавно. Минулого року вирішив підтримати флешмоб до Дня Незалежності України «25 днів розмовляй українською». Коли він закінчився, зрозумів, що мені подобається говорити рідною мовою. До того ж, я завжди хотів мати у репертуарі україномовні пісні, а щоб писати тою чи іншою мовою, як відомо, треба нею розмовляти і думати.

Desters - Делай добро (Live video)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю