Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 3 октября 2017 в 16:41

Дебютний міні-альбом «P.S.» від гурту «VНОЧІ»

Днями дніпровський гурт «VНОЧІ» презентував дебютний міні-альбом «P.S.». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від засновниці, вокалістки та авторки пісень гурту Анни Яценко, заодно і познайомимося з нею.

Анно, для початку скажіть, будь ласка кілька слів про свій міні-альбом.

Міні-альбом гурту «VНОЧІ» має назву «Post Scriptum». Він складається з 3-х пісень: «Серце», «Фінал», «Отрута». Всі пісні об’єднані темою хворобливого і заплутаного кохання. Тексти і музику до пісень написала я, аранжування засновника гурту «NOTES» Олеся Степанова. Пісні писалися легко і швидко, а от процес роботи над ними зайняв близько півроку.

Які відгуки стосовно альбому?

Насправді відгуків поки що небагато, оскільки ми лише 2 тижні тому заявили про себе. Особисто я радію кожному коментарю, бо з дитинства мріяла займатися музикою.

Чим Ви займалися до створення гурту?

У дитинстві я відвідувала музичну школу, де опановувала фортепіано, пізніше співала в фолк гурті. Згодом заснувала гурт «Троє на Дивані», який проіснував досить довго. У нас було чимало концертів, навіть їздили у тур містами України. Однак з деяких причин «Троє на Дивані» припинив своє існування, а натомість я створила гурт «VНОЧІ».

Чому Ваш теперішній гурт носить таку назву?

Над назвою насправді розмірковувала довго. Хотілось чогось гарного і обов’язково україномовного. І от мені спало на думку назвати гурт «VНОЧІ». Саме така назва видалася інтимною і щирою, адже цієї пори ми найчесніші самі з собою.

Над чим Ви зараз працюєте?

Як я вже говорила, заявили ми про себе зовсім недавно, тому зараз активно працюємо над просуванням своєї творчості. Поширюємо альбом у соціальних мережах, ведемо переговори з радіостанціями. Також працюємо над новими піснями, маємо намір знімати відео і, звичайно, концертувати.

Як так сталося, що живучи у російськомовному Дніпрі Ви вирішили створити україномовний проект?

Насправді починала я писати різними мовами, але згодом зрозуміла, що українська для мене найрідніша і наймилозвучніша. Та й зараз, коли іде в країні війна, особливо хочеться розвивати і підтримувати своє, вітчизняне.

Яка у Вас освіта?

За освітою я- редактор-видавець. Закінчила Дніпровський Національний Університет імені Олеся Гончара. За фахом зараз не працюю, оскільки вирішила повністю присвятити себе музиці.

Які Ви любите книги і фільми?

З дитинства люблю фентезі. З задоволенням перечитала «Гаррі Поттера», «Хроніки Нарнії», «Володаря перстнів» та багато іншого. Також мені подобаються класичні романи, особливо твори Джейн Остін. Приблизно в такому ж стилі дивлюся фільми. Улюблених безліч, тому не буду їх перелічувати.

Ви- прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Я стараюся міксувати активний і пасивний відпочинок. Постійно лежати на пляжі мені нудно, тому розбавляю процес отримання засмаги різноманітними екскурсіями. Дуже хочу сходити у похід, проте поки що це тільки мрія.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю