Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 28 сентября 2017 в 08:40

Дебютне відео «Запали мене» від «Paulman»

Днями львівський танцювальний проект «Paulman» презентував своє дебютне відео «Запали мене». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від вокаліста та автора пісень проекту Павла Ільницького.

Павле, для початку скажіть, будь ласка, кілька слів про своє дебютне відео.

Режисер та оператор відео – Іван Іщенко, сценарист – Олександр Дуда, монтаж – Захар Клименко. А взагалі над кліпом працювала дружна і креативна команда, загалом знімалося майже 70 осіб. Зйомки відбувалися у Львові: і на вулиці, і в приміщеннях, загалом у 10-ти локаціях. Доводилося, як Ви розумієте, дуже багато переїжджати, тому часу було обмаль. Але ми впоралися! До речі, бачення Львова нашого режисера-оператора усім надзвичайно сподобалося. У кліпі показана історія хлопця, якому вночі наснилася дівчина, яка наступного дня ввижалася йому в обличчях інших людей. Ввечері наш герой вирішив відпочити у клубі. Там видіння зі сну нарешті перестало його переслідувати. А от про те, що сталося після клубу, розповідати не стану. Дізнаєтесь про це переглянувши відео.

А хто ж зіграв роль дівчини зі сну?

Головну жіночу роль у кліпі зіграла Юлія Дякунчак. Незважаючи на те, що Юля не має жодного стосунку до акторської діяльності, зі своєю метою вона впоралася чудово.

Кілька днів тому відбулася презентація відео. Розкажіть, як це було?

Презентація відбулася у нічному клубі «Rafinad People Club» (м. Львів) за підтримки арт-директорки цього закладу Ірини Бардин. Окрім самого відео, ми продемострували тізер та бек-стейдж, тож усі присутні мали змогу не лише переглянути новинку, а й поринути в атмосферу зйомок. Також разом з балетом «Best Entertainment Show» (хореограф — Іван Кожушко), який був задіяний у кліпі, ми виконали декілька концертних номерів. Провів цей захід ведучий з «Дуже Радіо» Максим Романюк. На презентацію були запрошені представники медіа, наші друзі-музиканти, прихильники і, звичайно, вся команда, яка працювала над відео.

Над чим Ви зараз працюєте?

Вже на шляху до оприлюднення наша нова пісня, яку для нас написала солістка проекту «Bakun» та засновниця проекту «Edny» Надія Гасюк. Ця пісня буде суттєво відрізнятися своїм звучанням та атмосферою, але Paulman'a Ви в ній обов’язково впізнаєте.

Paulman - Запали мене

Paulman - All You Need Is Love

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю