Алена Че , 24 сентября 2017 в 21:08

Дебютне відео «Танці на воді» від Е.K.A і Sheemy

Днями творчий тандем Е.K.A і Sheemy презентували дебютне відео «Танці на воді». Докладніше про нього дізнаємося прямо зараз від Е.K.A, заодно і ближче з нею познайомимося.

Е.K.A, для початку розкажіть, будь ласка, як була написана пісня «Танці на воді»?

Взагалі,ця пісня народилася в дорозі. Якось їдучі в машині я зрозуміла, що хочу мати у своєму репертуарі танцювальний літній трек. В цей же період зустріла у Києві свого давнього друга ді-джея Sheemy, з яким ще в дитинстві пробували писати музику. І тут у нас обох виникла думка про те, щоб створити щось спільне. Отак і був створений трек «Танці на воді», текст до якого написала я, музику- творили разом з Романом(Sheemy).

Днями побачив світ відеокліп на цей трек. Скажіть кілька слів про нього.

Відео знімали у столичному розважальному центрі «Sky family park». Режисер - Віктор Скуратовський. Зйомки тривали протягом цілого дня, 3 годин з якого я провела у басейні. Також у масовці відео взяли участь 100 людей, абсолютно різних за типажем. Кінцевим результатом залишилися задоволені. Ми хотіли зробити яскраву вечірку в американському стилі і ми її зробили.

Чи матиме продовження Ваша співпраця з ді-джеєм Sheemy?

Так. Ми вже працюємо над новим треком і думаємо над наступним відео.

Як давно Ви займаєтеся музикою?

Музикою я захоплююся ще з дитинства, проте, незважаючи на це, не ходила до музичної школи. Завжди писала, як відчувала. Після школи вступила до Київського Національного Університету Культури та Мистецтв. Спеціальність- вокаліст та викладач вокалу. Викладачем я ніколи не працювала, оскільки прагнула співати на сцені.

Зараз Ви розвиваєте танцювальний проект. А чи любите відпочивати у нічних клубах?

Не люблю і не любила. Навіть у юнацькі роки, коли наші з Романом(Sheemy) друзі пропадали на дискотеках, ми закривались вдома і писали музику. Що ж стосується нашого теперішнього проекту, то я не вважаю його суто клубним. Музику у такому стилі без перебільшеннь можна віднести до популярної.

Чи всі Ваші вірші покладені на музику?

Ні. Я деколи пишу суто вірші. Ділюся ними на своїх соціальних сторінках, проте не вважаю себе поетом.

Не секрет, що родом Ви з міста Сєверодонецьк (Луганська область), але пишете та спілкуєтеся українською мовою. Звідки така любов до неї?

Просто я живу в Україні і вважаю, що нам потрібно розвивати свою мову і культуру.

У Вас є хобі, не пов’язані з музикою?

Так. Це волейбол. У шкільні роки займалася ним професійно, та, коли довелося обирати між спортом і співом, зробила вибір на користь співу.

Які Ви любите книги та фільми?

Дивлюся виключно комедії, читаю романи з обов’язковим хепі-ендом. Нещодавно прочитала роман Януша Леона Вишневського «Одиночество в сети». Звичайно, цю книгу аж ніяк не назвеш позитивною, але, незважаючи на це, вона мені дуже сподобалася. Та насправді на книги і фільми практично немаю часу, оскільки кожну вільну хвилину я присвячую творчості.

І наостанок повідайте нам історію свого псевдоніму.

Моє ім’я Катерина у перекладі на грузинську означає Ека. Мені ця форма дуже подобається, тому і вирішила взяти собі такий псевдонім. Пишуся через крапки з двох причин: по-перше, є співак Ека;по-друге, якщо писати моє сценічне ім’я через крапки, виходить 5 символів, а число 5 є для мене щасливим.

E.K.A ft. Sheemy - Танці на воді (Official video)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю