Алена Че , 19 сентября 2017 в 16:25

Дебютне відео «Історія» від гурту «Синтез DNK»

Днями хмельницький гурт «Синтез DNK» презентував дебютне відео на пісню «Історія». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від вокалістки та авторки пісень гурту Надії Телеховської, заодно й ближче з нею познайомимося.

Надіє, для початку розкажіть, будь ласка, як була написана Ваша нова пісня «Історія»?

Музику до пісні написав наш гітарист Антон Горбатюк, слова мої. Зазвичай я пишу пісні повністю, але цього разу був виняток. Мелодія Антона мені дуже сподобалася, і у мене народився до неї текст. Спочатку пробували зіграти і записати «Історію» повним складом. Виходило досить агресивно. Та згодом з гурту пішов басист, а наш барабанщик через особисті обставини перебуває за кордоном, тому ми з Антоном та флейтистом групи Валерієм Телеховським вирішили виконати пісню втрьох. У цій версії «Історія» вийшла ліричною.

Чому саме на цю пісню Ви вирішили знімати своє дебютне відео?

Коли з’явилася можливість зняти відео, «Історія» була найсвіжішою нашою роботою, а свіже, як відомо, любиш найбільше. Вирішивши знімати кліп, ми звернулися до хороших знайомих Інни Зайченко та Дмитра Мостового, які у Хмельницькому займаються фото та відео зйомкою. Відеокліпи вони раніше не знімали, тому «Історія» виявилася дебютом не лише для нас, а і для них. Ідея сюжету відео та локацій зйомок повністю належить Інні. Також вона зіграла головну роль у кліпі.

Над чим Ви зараз працюєте?

Працюємо над новим альбомом, до якого увійдуть пісня «Історія» та наш попередній сингл, що складається з пісень «Глибина» та «Місто». Маємо намір записати його повним музичним складом.

А як проходить Ваша концертна діяльність?

Насправді наша концертна діяльність не є активною. Нещодавно зробили презентацію свого дебютного відео, виступаємо на різних культурних заходах у Хмельницькому. Бували також у Острозі, Вінниці, Кам’янці-Подільському. По правді кажучи, нам цього вистачає. Концерти відбирають багато часу та енергії, які особисто мені краще направити на написання пісень та їх оприлюднення.

Ну а тепер повідайте нам, як давно Ви почали займатися музикою?

Це сталося, коли мені було 17 років. Саме тоді я почала вчитися грати на гітарі. У той же час написала свою першу пісню «Птахи», яка, до речі, увійде до нового альбому «Синтез DNK». Поступово стала знайомитися з творчими людьми міста. У 2002-му році разом з чоловіком Валерієм Телеховським створили гурт. Через деякий час за особистих обставин мусили зробити творчу паузу, а нещодавно повернулися до музики.

Чому Ваш гурт носить таку назву?

Справа в тому, що за освітою я - еколог. Ще у студентські роки мені сподобалося, як звучать разом терміни «синтез» і «ДНК». Тоді я і вирішила: якщо у мене колись буде свій музичний гурт, він матиме таку назву. Так, зрештою, і сталося.

У Вас є хобі, не пов’язані з музикою?

Так. Ми з чоловіком та дитиною активно займаємося танцями. Танцюємо бугі-вугі. Також я захоплююся фелтінгом (валяння з вовни іграшок та одягу) та вивчаю польську мову.

Які Ви любите книги і фільми?

Читаю художню літературу. Дуже люблю твори Джека Керуака «В дорозі» та Джоан Харіс «Шоколад». Фільми обираю під настрій. Дивлюся пригоди, фантастику, хорери та багато іншого.

Ви- прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Все залежить від того, настільки я втомилася. Люблю як подорожувати, відкриваючи нові цікаві місця, так і засмагати на пляжі, милуючись морськими хвилями. Цього року мені захотілося активного відпочинку. Разом з донькою їздили в Карпати. Піднялися на Говерлу, від чого отримали колосальне задоволення.

Синтез DNK – Історія (офіційний кліп)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю