Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 29 декабря 2017 в 23:12

Дебютне відео «Крила» від гурту «Птаха»

Днями львівський гурт «Птаха» презентував дебютне відео на пісню «Крила», написану на одноіменний вірш відомої української поетеси Ліни Костенко. Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від учасниці гурту Юліани Вінтюк. Заодно й познайомимося з нею.

Юліано, для початку скажіть, будь ласка, кілька слів про своє відео.

Підготовка до зйомок відео тривала тиждень. У цей час ми з дівчатами шили сукні, продумували сценарій та образи. Сам знімальний процес зайняв 17 годин. Спочатку знімали нас окремо, потім були спільні дублі. Найважчим став момент, коли ми з Ірою стояли навпроти одне одного на відстані близько 5 сантиметрів.Співати дивлячись одна одній в очі виявилося набагато складніше, ніж ми думали.

А як була написана пісня «Крила»?

Музику до пісні «Крила», як і до всіх інших пісень, ми писали разом. За правами на використання вірша звернулися безпосередньо до Ліни Костенко. Їй наша робота сподобалася.

Над чим Ви зараз працюєте?

Плани у нас амбітні. У наступному році хочемо випустити альбом і виступити за кордоном. Отож працюємо над своїм репертуаром. До речі, активно шукаємо змістовні тексти, які можна покласти на музику.

Ну а тепер розкажіть, як давно Ви займаєтеся музикою?

Музикою я займаюся з дитинства. Коли навчалася у 3-му класі, почала відвідувати музичну школу по класу бандури, пізніше грала у складі «Капели бандуристів». З дівчатами знайома декілька років. Спочатку ми працювали в іншому колективі, а у 2016-му вирішили створити свій гурт, у якому можемо поєднувати бандуру та електронне звучання.

А про сольну музичну кар’єру Ви ніколи не думали?

Ні. У колективі кожен учасник додає щось від себе і виходить значно цікавіше.

У Вас вища музична освіта?

Ні. За освітою я- український філолог. Зараз працюю журналістом. Пишу статті для сайту телеканалу «24». Висвітлюю абсолютно різні теми: від культури до політики.

Багато хто з філологів пише вірші (прозу). Ви з таких?

Раніше писала, зараз чомусь не пишеться. Сподіваюся, у майбутньому натхнення до мене повернеться і я долучусь до створення текстів для «Птахи».

.У Вас є хобі?

Так. Я дуже люблю подорожувати. А ще іноді люблю робити різні дрібнички для друзів своїми руками. Раніше займалася аргентинським танго, зараз деколи відвідую мілонги.

Які Ви любите книги та фільми?

Здебільшого дивлюся фільми, засновані на реальних подіях. Часто після перегляду шукаю інформацію про події, зображені у фільмі. Також подобається фантастика, фентезі та багато іншого. Стараюся відвідувати українські прем’єри. Безмірно тішить, що наше кіно почало розвиватися активніше. Читаю твори Сергія Жадана, Ірен Роздобудько, Юрія Андруховича та інших.

Ви- прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Активного. Не розумію, як можна цілими днями лежати на пляжі. На відпочинку мені обов’язково треба ознайомитися з новою місцевістю.

Ptakha - Kryla (Official Video)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю