Алена Че , 16 января 2018 в 00:33

Дебютне відео «Ангел» від Марти Кучери

Нещодавно вихованка продюсерського центру «Кадрики» Марта Кучера (керівник- Ірина Климович) презентувала дебютне відео на пісню «Ангел», яке увійшло до мюзиклу «У пошуках різдвяної зірки». Саме з Мартою ми сьогодні познайомимось.

Марто, для початку скажіть, будь ласка, кілька слів про своє дебютне відео.

Чесно кажучи, спочатку на зйомках було трохи страшно, оскільки це моє перше відео, але завдяки підтримці батьків та творчої команди «Кадриків» на чолі з Іриною Климович я впоралася з хвилюванням і в результаті кліп вийшов гарним. Знімали на території колишнього заводу, хотіли показати таким чином, що Україна потребує нашої допомоги, і, що нам не слід бути до цього байдужими. Сама пісня мені також дуже подобається. Вона настільки душевна, що я й досі не можу виконувати її без сліз на очах.

Цей кліп увійшов до мюзиклу продюсерського центру «Кадрики» «У пошуках різдвяної зірки». Поділіться враженнями від нього.

Мюзикл «У пошуках різдвяної зірки», як і все, що роблять «Кадрики», дуже класний. Як завжди, цікавий сюжет, яскрава постановка та неперевершена гра акторів.

Як давно Ви займаєтеся у продюсерському центрі «Кадрики»?

У «Кадриках» я займаюся 2 роки. Мене сюди привела мама. Спочатку я не розуміла навіщо мені журналістика, вокал, але коли почала цим займатись,вони мене захопили. Вокал мені особливо подобається, оскільки через пісню можна іноді передати значно більше, ніж під час розмови.

Ви вже маєте свою програму або рубрику?

Я веду програму «Зіркові посиденьки». Брала інтерв’ю у гурту «DILEMMA», співачки Андріани, чемпіона з боксу Андрія Котельника та багатьох інших.

Інтерв’ю з ким Вам сподобалося найбільше?

Найбільше мені сподобалося інтерв’ю з учасниками гурту «DILEMMA». Вони молоді, сучасні, веселі і, як я, люблять інколи подуркувати.

А з ким із знаменитостей Ви тільки мрієте познайомитися?

Було б добре поспілкуватися з Дзідзьо. З ним знайома моя мама. Вона не раз розповідала, що він веселий і легкий у спілкуванні.

Знаю, що «Кадрики» щороку організовують конкурс краси і таланту. Ви брали у ньому участь?

Так. У «Міні-міс Львова» я здобула титул 3-ї юної принцеси Львова, що дало мені можливість представити своє місто на «Міні-міс України», де я зайняла 2-е місце. Виступати у Києві було легше, оскільки після «Міні-міс Львова» я провела роботу над помилками.

У Вас є хобі, не пов’язані з «Кадриками»?

Я дуже хочу займатися сучасною хореографією. Точніше, мені це просто необхідно, бо я- людина непосидюча. Чесно кажучи, навіть не уявляю, що би робила, якби мене зачинили у порожній кімнаті. А ще я обожнюю тварин. У мене вдома живуть 2 хом’яки, морська свинка, кіт і пес. Мрію про рибок.

Які Ви любите книги, фільми та музику?

Моя улюблена книга- «Чарлі та шоколадна фабрика». Вона про те, як бідний хлопець досягнув успіху і у цьому йому допомогло добро. З нещодавно побачених фільмів сподобалася «Аліса в країні чудес». А взагалі під час перегляду фільмів мені постійно хочеться додати в них щось від себе. Слухаю все окрім шансону, але останнім часом віддаю перевагу репу.

Як проходить Ваше шкільне життя?

Чудово. Я навчаюся у звичайній загальноосвітній школі. Неодноразово радили перейти до більш престижного закладу, але мене й тут все влаштовує.

Марта Кучера - «АНГЕЛ». Кадрики

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю