Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 30 марта 2017 в 10:46

Дебютна пісня «Веснянка» від Маріанни Черкасець

26 березня у рубриці «Новий хіт» проекту каналу «СТБ» «Караоке на Майдані» свою дебютну авторську пісню «Веснянка» презентувала молода виконавиця Маріанна Черкасець. Саме з нею ми сьогодні познайомимося.

Маріанно, для початку поділіться з нами своїми враженнями від презентації пісні на «Караоке на Майдані».

Враження тільки позитивні. Мені взагалі дуже подобається шоу «Караоке на Майдані». У ньому заспівати може кожен незалежно від віку та здібностей. А також безперечно тішить можливість представити свою авторську пісню та почути відгуки публіки стосовно неї.

Стосовно Вашої пісні не всі відгуки були схвальними. Вас це не засмутило?

Ні. Я люблю об’єктивну критику і завжди за неї дякую. Проте з тим, що текст моєї пісні банальний, я не згодна, оскільки у багатьох веснянках слова схожі.

26 березня на «Караоке на Майдані» Ви виступали як гість. А чи доводилося бути учасницею цього шоу?

Так. Я брала участь у 2014-му році. Стала переможницею тижня і півфіналісткою року. До речі, цього разу була дуже рада зустрітися з Ігорем Васильовичем Кондратюком. Мені імпонують його жарти та манера спілкуватися з народом.

Скажіть кілька слів про пісню.

Насправді мені спочатку подарували аранжування і попросили з ним щось зробити. Одразу ж зрозуміла, що це має бути веснянка, і так народилась мелодія до твору. Текст до пісні написала я разом зі своєю мамою Оленою Черкасець.

Ваша мама якимось чином пов’язана з музикою?

Так. Вона- піаністка, але через певні обставини за фахом не працює. Мама в усьому мене підтримує, за що їй дуже дякую.

Як давно Ви займаєтеся музикою?

Музикою я займаюся з 3-х років. Саме тоді батьки мене запитали: «Чи хочеш ти, щоб приходила тьотя і вчила тебе грати на фортепіано?». Я відповіла, що хочу, і моє бажання виконали. Щоправда, гра на фортепіано мені потім не пішла. З 4-х років я почала співати. Першою піснею, яку я наспівувала, став хіт Наталі «Ветер с моря дул». З того часу я займалася вокалом, їздила на різноманітні конкурси. До речі, одним із них став відомий телепроект «Крок до зірок». Якраз на цьому конкурсі я почула фразу «Усі дороги ведуть до Поплавського». Вона стала пророчою, оскільки зараз я- студентка Київського Національного Університету Культури та Мистецтв. Спочатку вступила на естрадне відділення, пізніше перевелася на народне, зрозумівши, що саме народна пісня- душа України.

У Вашій «Веснянці» поєднуються поп та етніка. Далі маєте намір рухатися у цьому напрямку?

Так. Найближчим часом маю намір написати й оприлюднити патріотичну пісню.

Чи берете Ви участь у патріотичних та благодійних заходах?

Так. Почала цим займатися ще у школі. У мого друга тяжко захворіла мама. На лікування була потрібна не підйомна для їхньої родини сума. І тоді у мене виникла ідея організувати благодійний концерт. Дякуючи Богу, все вийшло. З того часу я постійно виступаю на благодійних заходах.

У Вас є хобі?

Так. Це журналістика. Коли ще жила у рідній Полтаві, писала замітки про різноманітні культурні заходи у місцеві газети. З переїздом до Києва це відійшло на другий план. Також мені цікаво себе спробувати у проведенні культурних заходів та написанні до них сценаріїв.

Які Ви любите книги та фільми?

Люблю психологічні та життєві книги. На мій погляд, вони допомагають краще розбиратися в людях. Дивлюся фільми, під які можна розслабитися.

Чи знайомі Ви з творчістю полтавських виконавців?

Так. Знайома з творчістю гурту «Краяни», неодноразово зустрічалася з ними на концертах.

Ви- прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Все залежить від того, наскільки насичений у мене день. Дуже люблю проводити час з друзями, відвідувати різноманітні розвиваючі заходи, але інколи хочеться посидіти вдома перед телевізором.

Марианна Черкасец - Веснянка

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю