Алена Че , 24 июля 2017 в 21:27

Дебютна пісня «Пішаки» від Альони Рожанської

Нещодавно Альона Рожанська з селища Коцюбинське, що на Київщині, презентувала дебютну авторську пісню «Пішаки». Про те, як вона була написана, дізнаємося прямо зараз від самої Альони. Заодно і познайомимося з нею.

Альоно, для початку розкажіть, будь ласка, як була написана пісня «Пішаки»?

Вірш «Пішаки» я написала ще у 2014-му році. Тоді у мене з’явилося багато текстів про те, що відбувається в Україні, і що мене найбільше хвилювало в той період. З часом про цей вірш я забула, та от 3 місяці тому несподівано прийшла до нього мелодія. Показала пісню друзям. Вони мене дуже підтримали, одразу ж підібрали акорди і вже наступним логічним кроком була поїздка на студію звукозапису.

Які відгуки стосовно пісні?

Першими почули пісню мої рідні та друзі. Їхня реакція була позитивною. Не менш цінними для мене є коментарі незнайомих людей, адже, як на мене, їх критика більш об’єктивна. Коментарі отримую схвальні. Буквально вчора одна жінка написала, що моя пісня - це найточніше відображення сьогодення. Мені було безумовно дуже приємно, адже це означає, що моя творчість небайдужа людям.

Чи плануєте й надалі писати й записувати пісні?

У мене є декілька пісень, але поки що я не поспішаю їх оприлюднювати. Вирішила, якщо «Пішаки» наберуть 500 переглядів на ютюбі, лише тоді записуватиму наступну пісню.

Наскільки я розумію, вірші Ви почали писати раніше, ніж музику. Скажіть, коли був написаний найперший?

Свій найперший вірш я написала у 9 років. Він був присвячений Другій світовій війні. До речі, згодом цей вірш став піснею, яку я виконала на святкуванні Дня Перемоги у своєму селищі Коцюбинське, що на Київщині. Більш серйозні і свідомі твори я почала писати у 2014-му році. Зараз у мене є вірші на соціальну тематику, про швидкоплинність часу, про ситуацію в країні. Одним словом, пишу про все, що хвилює. Немає лише віршів про кохання, але, думаю, коли зустріну свою «Половинку», вони з’являться.

Ви десь публікуєте свої вірші, виступаєте на літературних вечорах?

Лише одного разу читала свої вірші на літературному вечорі, який проходив у нашому селищі. А взагалі поки що не наважувалася їх оприлюднювати широкому загалу.

Яка у Вас освіта?

Я навчаюся у Київському Національному Педагогічному Університеті імені Михайла Драгоманова. Спеціальність- українська філологія. Цього року отримала диплом Бакалавра. Маю намір вступати до магістратури.

Чому обрали саме цю професію?

У школі я, звісно, була несформованою особистістю, але мене завжди більше приваблювали гуманітарні науки. Саме тому й обрала творчу професію.

Ви берете участь у творчому житті університету?

У творчому житті університету ні, зате намагаються брати участь у творчому житті свого селища. Раніше співала у хорі, зараз долучаюся до організації різноманітних культурних заходів. У серпні з друзями маємо намір організувати кінопоказ під відкритим небом та художню виставку коцюбинських митців. Я переконана, що люди повинні знати не лише про тих, хто дивиться на нас з телеекранів, а й про тих, хто мешкає і творить поруч з нами.

У Вас є хобі?

Так. Захоплень у мене багато. Я стріляю з гвинтівки, катаюся на лижах, граю у футзал та шахи, фотографую. Пробувала себе у написанні наукових робіт. Писала на тему футзалу. Зайняла 1-е місце у районі, до призового на Київщині не вистачило кількох балів. А ще ми з Вами у деякій мірі колеги. Інколи я пишу статті на різні теми, які публікуються у місцевих ЗМІ. Також веду авторський блог. Розповідаю у ньому про наболіле.

Які Ви любите книги, фільми та музику?

Завжди з задоволенням перечитую твори Ремарка. Найулюбленіша книга- «Ніч у Лісабоні». Дивлюся різні фільми, але віддаю перевагу драмам. Для мене важливо, щоб сюжет фільму змушував хоча б на 5 хвилин замислитися. Щодо музики, то я люблю творчість Земфіри. Також я просто закохана в сучасні українські гурти: «Один в Каное», «Pianoboy», «The Hardkiss», «Vivienne Mort», «ONUKA» та інших.

Ви- прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Інколи можу зачинитися вдома з хорошою книгою, та все ж таки віддаю перевагу активному відпочинку. Дуже люблю виїзди на природу з родиною та, як уже говорила, заняття спортом.

Альона Рожанська – Пішаки (демо)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю