Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 31 июля 2017 в 11:32

Діана Малікова стала переможницею конкурсу «Міс західна Україна»

22 липня у «OSTROV River Club» (Дніпропетровська область) відбувся черговий регіональний відбірковий тур на міжнародний конкурс краси і таланту «Miss Eurasia», що проходитиме в Анталії, «Міс західна Україна» (організатори- Анна Гришина та Євгенія Зирянова). Сьогодні ми познайомимося з його переможницею Діаною Маліковою.

Діано, для початку поділіться з нами своїми враженнями від конкурсу.

Враження чудові. Незважаючи на літню спеку все пройшло гарно. Насправді про цей конкурс я дізналася за 2 дні до його проведення, тому понервуватися просто не встигла.

Перемога у «Міс західна Україна» дає Вам можливість брати участь у міжнародному конкурсі краси і таланту. Який творчий номер будете показувати?

Думаю, у якості творчого номера я представлю танець. Займаюся хореографією з 6 років. Танцюю у різних стилях.

Ви працюєте у сфері модельного бізнесу?

Так. Прийшла у цю сферу завдяки участі у студентському конкурсі краси. Саме там мене помітили представники модельного агентства і запропонували навчання у школі моделей. Я погодилася. З того часу беру участь у різноманітних показах та фотозйомках. Працюю за вільним графіком, оскільки основну увагу приділяю навчанню.

Які предмети у школі моделей Вам найбільше сподобалися?

Насправді всі. Мені завжди подобалось вдосконалювати свою зовнішність, тому з кожного предмету я почерпнула для себе щось нове, цікаве і корисне.

Не секрет, що Ви- студентка. Яку професію опановуєте?

Я- майбутній медик. Зараз вивчаю лікувальну справу, а в подальшому маю намір стати хірургом.

Ви берете участь у творчому житті свого ВНЗ?

Так. Нещодавно на правах 2-ї віце-міс я була членом журі та співорганізатором студентського конкурсу краси, участь у якому, до речі, і привела мене у сферу модельного бізнесу.

У Вас є хобі окрім моделінгу?

Так. Це спорт. Займаюся стрейчингом та відвідую тренажерну залу.

Які Ви любите книги, фільми та музику?

Фільми дивлюся для того, щоб розслабитися, тому зазвичай обираю комедії. Читаю книги для того, щоб замислитися, тому зазвичай обираю твори літературних класиків. Нещодавно прочитала роман «Гордість та упередження». Ця книга залишила по собі виключно позитивні враження. Слухаю абсолютно різну музику: від поп до класики.

Ви- прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Активного. Дуже люблю їзду на велосипеді, походи у гори, різноманітні водні розваги та багато іншого.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю