фестиваль «Crimea Music Fest» (Краймиа Мьюзик Фест)

музыкальный фестиваль в Крыму

VladChekhovStudio , 20 октября 2012 в 17:28

«CRIMEA MUSIC FEST» - РОСIЙСЬКЕ СВЯТО НА УКРАЇНСЬКIЙ ВУЛИЦI»

«Крим М’юзік Фест» - російське свято на українській вулиціВдруге на прекрасному ялтинському узбережжі відбувся Другий музичний фестиваль «Крим М’юзік Фест». Фестиваль одразу був задуманий як частина широкомасштабної акції рекламної кампанії курортів Криму, для чого було запрошено музою та господинею російську примадонну Аллу Пугачову. Але оскільки в Ялті протягом багатьох десятиліть мешкає давня суперниця Пугачової на музичному Олімпі Софія Ротару, організатори не оминули можливості скористатися цією інтригою, історія якої тягнеться ще з радянських часів.Мабуть, уже всі давно забули, що фестиваль було задумано як міжнародний, а також як конкурент «Нової хвилі» в Юрмалі (конкурс Ігоря Крутого). Але через багато причин йому до балтійського заходу ще дуже далеко.

Фестиваль, на жаль, не потішив глядачів музичною «начинкою», а був черговим «блакитним вогником» або щорічною «Піснею року», де основними дійовими персонажами були російські артисти, а масовкою виступали українські «зірки» та молоді таланти різноманітних телевізійних шоу. Проте був наповнений різними інтригами й вигаданими скандалами.Ось як усе розпочиналося… Напередодні фестивалю Алла Борисівна у своєму вагоні прибула у Симферополь, де її зустрічали нечисленні фанати та практично повністю були відсутні представники преси. У цьому році, порівняно з минулим, Примадонна вирішила виділити менше уваги організації фестивалю: лише один раз вона зі своїм молодим чоловіком відвідала площадку фестивалю до його початку, де подивилася кожен номер і кожному учасникові дала поради стосовно постановки.

Принцип цього року був наступним: перший день – відкриття – артисти виходять, демонструють свої костюми й прикраси, свою стару або нову пісню; другий день – кожна зірка виходила, показувала свій туалет, прикраси, усміхалася, виконувала стару чи нову пісню, презентувала нове дарування, про яке довідувалася сьогодні або, в кращому випадку, вчора, всіляко зображаючи, як давно слідкує за творчістю молодого таланту і як наполегливо й завзятодопомагала у створенні номеру для конкурсної програми; третій день – все

ті ж обличчя, ж тією ж вищезгаданою програмою, правда, у цей день ще роздавали призи, хто від кого і скільки міг. Прикро, але найяскравішою і найвиразнішою подією стала поява Пугачової у новому образі. Всі журналісти та прихильники були просто шоковані, побачивши Аллу Борисівну на червоній доріжці. Як пише російська преса, «була Примадонна, а стала дівчинка дюймовочка». Співачка помолодшала та схудла. Незважаючи на всі чутки про стан її здоров’я, вона розквітає на очах. Багато хто вважає, що це завдяки її молодому чоловікові Максиму Галкіну. І загалом, у цьому році Алла Борисівна змінила собі дизайнера. Зараз це не її багатолітній друг Валентин Юдашкін, а молодий і талановитий Алішер, який у цьому році нарядив Примадонну в пишну міні-юбку, за подобою до тих, що носять дівчата із субкультури Емо.

А далі все ті ж…Філіп Кіркоров, котрий заявив про те, що до початку наступного року він припиняє концертну діяльність, представив три нові пісні з феєричними, як завжди, номерами, - все дорого і багато, по-кіркоровськи; з пресою та колегами намагався не спілкуватися.Валєрій Лєонтьєв, як завжди, чудово виглядав, уже нікого не дивують його екстравагантні костюми; але на жаль, із віком йому гірше вдається відкривати рота під власну фонограму.Крістіна Орбакайте, що влаштувала організаторам скандал через, як їй видавалося, технічні недопрацювання, традиційно була дочкою своєї мами.Окремо на цій сцені сприймався неперевершений Григорій Лєпс, який не тільки виконав свою пісню наживо, але й змусив глядацьку залу прокинутися від абсолютно нудних і невдало підібраних ведучих цього шоу.До речі, про ведучих… Єдине, чим можна порівняти два фестивалі «Крим М’юзік Фест» та «Юрмалу», це ведучі. Гірший склад важко було уявити. Вони повністю дисонували один з одним. У різні дні ними були Максим Галкін, Нона Грішаєва, Потап, Тіна Кароль і Катя Осадча. Максим Галкін – хороший актор, колись його пародії були живими, дотепними і смішними, а тепер він у свитіПримадонни, а отже, як і кожен член її сім’ї, повинен бути на кожному заході, який вона організовує.

А от Софія Ротару – наче хороший коньяк – віку вона не підвладна. З кожним роком вона лише молодшає. На сцені вона справжня богиня, і це зрозуміло як за реакцією зали, так і за косими поглядами Примадонни.Таїсія Повалій, шкода, але у цьому році не відзначилася блискучим виступом. Виглядала вона прекрасно, і одна з небагатьох, яка на червоній доріжці спілкувалася зі своїми прихильниками, але чи то невдало обрана пісня, чи то хвилювання за сина, котрий брав участь у конкурсній програмі, не дало їй приєднатися до сонму Пугачова-Ротару.А ще були… Борис Моїсеїв, що ніколи не боїться бути смішним, у нього завжди все занадто, можливо, саме через це його так і любить народ, який купляє квитки на його концерти. Група «Любе» з незамінним солістом Ніколаєм Расторгуєвим зі своїми постпатріотичними піснями. А ось Наташа Корольова не співає такі пісні, у неї все набагато простіше: вона співає пісні про те, як хоче віддатися у таксі, - дуже «актуально» для сучасної молоді. Олександр Пономарьов різко змінив власний імідж і постав перед публікою в образі лихого байкера, якого, до речі, у проміжки між концертами під час погулянок по місту ніхто не впізнавав. Дівчина без комплексів Лоліта, як завжди, бравувала розповідями про свій прес, про свого чоловіка, і, як і всі, забувала розповісти про власну творчість.А з Віталієм Козловським вчинили загалом фантастично: співака, який дуже довго та ретельно готував свій номер і виступ на фестивалі, просто вирізали з телетрансляції. Ось так…

Окремо слід відзначити високий професіоналізм постановчої групи фестивалю за їх вражаючу сценографію, постановку номерів, звуку та самого шоу і чудову телевізійну картинку, яку нам подарував канал 1+1. Шкода, але російські глядачі побачили телеверсію в скороченому форматі з тижневим запізненням і на найбільш низькорейтинговому каналі Росії ТВЦ.До речі, Софія Ротару розраховувала, що всі зірки фестивалю будуть проживати в її готелі «Вілла Софія». Але й тут її «комерційним» бажанням невдалося здійснитися. Її «вірна» подруга Алла Пугачова навідріз відмовилася «підтримувати» бізнес Софії Ротару і поселилася в готелі «Вілла Єлена». Звичайно, всі інші артисти пішли за нею.Безперечно, варто згадати учасників конкурсної програми. Заслуговує на те, щоб відзначити яскраві виступи Еріки, Наталії Гордієнко. Хоча гран-прі фестивалю отримав учасник талант-шоу каналу 1+1 «Голос країни-2» Олександр Онофрійчук. А особистий приз «зірку Пугачової» і 50 тисяч доларів отримали хлопці з групи «Нереальні».Ось так галасливо, яскраво та весело під прохолодну погоду в Криму погуляли заїзжі російські зірки.Не обійшлося і без західної запрошеної зірки: оскільки, очевидно, бюджет був витрачений на величезний російський артистичний десант, грошей вистачило лише на молоду європейську зірку на ім’я Oceanа. Якщо хтось не пам’ятає, то це та дівчина, котра виконала гімн “Euro-2012”.Звичайно, дуже образливо, що на прекрасній українській землі, де така величезна кількість талановитих артистів, котрих ми так любимо і гордимося ними, на українському музичному фестивалі «Крим М’юзік Фест» їм всього-на-всього відводилося роль бідних родичів, якими заповнювали «перерви». Дійсно, вельми прикро…

Алла Пугачева, Филипп Киркоров (Filip Kirkorov), Максим Галкин, София Ротару, Григорий Лепс, Крым, Наталия Гордиенко (Наталка Гордієнко), Эрика (Анастасия Кочетова), Влад Чехов, фестиваль «Crimea Music Fest» (Краймиа Мьюзик Фест)
Загрузка...
Интер - программа на неделю