presaukr , 17 мая 2016 в 18:46

Чому дитячий відпочинок не повинен бути тягарем батькам або чому батьки вибирають «Дитячу республіку DELUXE»?

 Альбіна, ви досягли успіху не тільки в готельному бізнесі а й успішно розвиваєте такі галузі на основі готелю як дитячій табір і фітнес тури, розкажіть про ідею та реалії втілення.

Альбіна: На сьогоднішній день це не межа наших успіхів та планів. Ми з командою плануємо активно розвиватися, і впроваджувати все нові й нові гілки відпочинку та самореалізації для гостей Карпат і нашого комплексу. Така динаміка цікава, як і нам, так і нашій творчій команді та всім співробітникам, партнерам які розвиваються з таким великим механізмом як «Tatariv Deluxe». Зараз в нас стартує сезон дитячого табору. В цьому році ми робимо масштабне відкриття, запросивши самих запальний і колоритних хлопців України Амадора Лопеса і групу "Rumbero's". 6 червня відбудеться довгоочікуване свято. Літній табір для дітей різного віку «Дитяча республіка DELUXE» поєднує в собі передовий європейський досвід з уміннями і навичками кращих українських педагогів для досягнення високих стандартів якості відпочинку і оздоровлення. Після табору у нас починається сезон фінтес турів. Ми до цього питання ставимось з окремою відповідальністю, і в цьому році тренером фінтес турів стане резидент популярної програми «Зважені та щасливі». Людина яка на своєму прикладі довела що схуднути, бути здоровим і щасливим можливо. Він допоможе, порадить та поділиться досвідом з усіма бажаючими, починаючи з вересня місяця. Замовити тур можливо вже сьогодні.

6 фактів та переваг «Дитячої республіки DELUXE»? Батькам на замітку.

1. Розташування. Унікальний курорт Татарів, в якому розмістився наш дитячий табір, табір у Карпатах «Дитяча республіка DELUXE», має безсумнівне цілющий вплив на дітей. Комплексний ефект досягається завдяки спеціальній програмі оздоровлення, розробленої для нашого дитячого табору.

2. Високі стандарти якості. Індивідуальний підхід до кожної дитини – ось що виділяє дитячий табір, табір у Карпатах «Дитяча республіка DELUXE» в низці інших. При цьому хочеться звернути Вашу увагу на наступні важливі деталі, що характеризують наш дитячий табір:

-комплексний усебічний підхід до питання охорони(відео нагляд, цілодобове патрулювання табору; надійна протипожежнасистема; розгалужене відеоспостереження; дизельнаелектростанція, завжди готова до роботи; якісні замки вномерах);

-сучасний медичний пункт на території табору,оснащений необхідним устаткуванням і укомплектований штатом досвідчених співробітників;

-розташування дітей в просторих комфортних номерах звеликими балконами;

- інфраструктура території табору, що включаєфутбольне поле, диско-зал, басейн, СПА-центр, зали для творчого зайняття, ігровий майданчик;

-колектив досвідчених педагогів сформований так, щобна 6 дітей доводився 1 працівник;

-раціон живлення складають виключно корисні і смачністрави домашньої кухні;

-наявність усього необхідного інвентаря для спорту та активного відпочинку.

3. Корисне, захоплююче, цікаве проведення часу. Дитячий табір, табір в Карпатах "Дитяча республіка DELUXE"проводить екскурсії на полонину, Буковель, доводоспаду Гук,на гору Хом’як.

4. Бізнес-школа - гордість нашого дитячого табору. Післязакінчення видається відповідний сертифікат.

5. Вивчення англійської мови. У "Дитячій республіціDELUXE" цілком можливо поєднувати приємне зкорисним.

6. Співоча республіка. Уперше в Україні.

- Ексклюзивні заняття з формату телевізійних проектів "Х -Фактор", "Голос країни", "Голос діти" з фіналістами цихшоу;

- Індивідуальне зайняття з педагогами по вокалу;

- Психологія артиста, акторська майстерність,сценографія, хореографія;

- Основи роботи в студії звукозапису;

- Широка екскурсійна програма по українських Карпатах;

-Робота на камеру, інтерв'ю;

-Участь у фінальному гала-концерті. Професійне записування компакт дисків.

Амадор Лопес і група «Rumbero's»

Амадор Лопес і група «Rumbero's»

власниця «Tatariv Deluxe» Альбіна Харченко

власниця «Tatariv Deluxe» Альбіна Харченко

«Дитяча республіка DELUXE»

«Дитяча республіка DELUXE»

«Дитяча республіка DELUXE»

«Дитяча республіка DELUXE»

«Дитяча республіка DELUXE»

«Дитяча республіка DELUXE»

«Дитяча республіка DELUXE»

«Дитяча республіка DELUXE»
Фото звезд и знаменитостей, Звезды отдыхают, Карпаты

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю