«Братья Карамазовы»

Дмитрий Павленко , 12 апреля 2010 в 20:21

«БРАТИ КАРАМАЗОВИ» – краща рок-група України

8 квітня «Брати Карамазови» вдруге стали лауреатами музичної премії «Непопса». Цього року група Олега Карамазова стала фаворитом премії в номінації «краща група року», та отримала диплом лауреатів і бронзову статуетку «Непопса».

«Брати Карамазови» здобули перемогу завдяки активній підтримці фанів під час sms-опитування слухацької аудиторії радіостанції ДжемFM та рейтинговому голосуванню експертів премії.

Статуетку премії «Непопса» Олег Карамазов не зміг особисто отримати в день проведення урочистої церемонії, адже весь свій час зараз присвячує соціально-мистецькому руху «МИР», та зокрема благодійній акції «Всім Миром», під час якої збиратимуться кошти для ветеранів Великої Вітчизняної війни. Вже 12 квітня на загально-національних каналах поновиться промо-кампанія соціального проекту, який було призупинено через політичну нестабільність та президентські вибори. Окрім Олег Карамазова в народній ініціативі допомоги Ветеранам Великої Вітчизняної війни беруть участь авторитетні громадські діячі, науковці, спортсмени, актори та бізнесмени.

Слід відзначити, що активна громадська діяльність Олега Карамазова не заважає творчості, наразі група «Брати Карамазови» активно працює над піснями нового альбому та концертує.

Окрім групи «Брати Карамазови» лауреатами музичної премії «Непопса» цього року стали: група Скрябін удостоєна бронзової статуетки в номінації «кращий альбом року» за платівку «Моя Еволюція», відзнаку отримали одразу два «кращих дуети року» - інтернаціональний тандем груп «ТНМКонґо» та «Apollo 440», а також творчий союз груп CoMaha та MRK з антивоєнною піснею «На Межі», перемогу в номінації «кращий дебют» святкувала молода група «Vперше Чую» на чолі з популярними телеведучими Григорієм Вагаповим та Богданом Кутєповим, «кращих концертів» в 2009 році було також два – статуетками «Непопса» відзначені останній виступ групи «Брати Гадюкіни» та фестиваль «Гніздо», який став присвятою популярному журналістові Ігорю Пелиху. Окрім статуеток, спеціальними дипломами премії «Непопса» було відзначено 22 виконавці та групи.

Найближчі непопсові події Києва:

17 квітня – клуб Бочка на Воровського – спільний концерт груп «иДМГ» (Дніпропетровськ) і @Traktor (Київ)

18 квітня – клуб Docker Pub – сольний концерт російського гурту «Пікнік»

20 квітня – клуб 44 – виступ групи Vоплі Vідоплясова в арт-проекті Майстер-Клас

24 квітня – клуб Бочка на Петрівці – сольний концерт Юрія Лози

27 квітня – клуб 44 - виступ групи Крихітка в арт-проекті Майстер-Клас

28 квітня – клуб 44 – концерт-презентація нового альбому групи «Диверсанти»

Фото: Анна Войтенко, Максим Кудрявцев

Фото звезд и знаменитостей, Концерты, шоу, представления, Конкурсы, соревнования, награды, группа «Вопли Видоплясова» («Воплі Відоплясова», гурт «ВВ»), Анонси, афіша, запрошення, «Пикник», «Крихітка» («Крихітка Цахес»), Юрий Лоза, «Диверсанты», «Братья Карамазовы», «...и Друг Мой Грузовик», Олег Карамазов, «А Трактор»

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю