Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 30 июня 2017 в 09:44

Богдан Нестор: «Призупинився як музикант, натомість росту як саундпродюсер»

Студія звукозапису «Virtuoso Records» вже 7 років діє у Львові, співпрацює як зі львівськими музикантами, так і з представниками інших міст. Сьогодні ми познайомимося з засновником студії, музикантом та саундпродюсером Богданом Нестором.

Богдане, розкажіть, будь ласка, як давно Ви почали займатися музикою?

Професійно займатися музикою я почав років 10 тому. Грав на клавішних у кавер-гурті. Ми виступали у розважальних закладах Львова, намагалися не просто переспівувати відомі пісні, а додавати їм якоїсь «родзинки». Згодом мене зацікавив процес створення і запису пісень. Я став шукати різноманітну інформацію на дану тему, а 7 років тому відкрив власну студію звукозапису. Спочатку безумовно було складно, проте пісня за піснєю давала досвід і бізнес пішло вгору.

З ким саме Ви співпрацюєте?

Ми співпрацюємо з багатьма виконавцями: Павлом Табаковим, Романом Скорпіоном, Брією Блессінг, Тарасом Гавриком та багатьма іншими. Зараз активно працюємо над альбомом «Пікардійської терції», приуроченим до 25-річчя їхньої творчої діяльності.

Чи доводилося Вам працювати з виконавцями з інших міст?

Так. Записували пісні у жанрі Smooth Jazz із польською співачкою Sabina. Працювали з Лесею Никитюк, ведучою Орел і Решка. Нещодавно ми записали пісню «Випускний» колективу «Кіп’яток», це гумористи із VIP Тернопіль. Зараз доречі іде робота над ще однією піснею, так що наприкінці літа чекайте на прем’єру.

За 7 років Ви здобули чималий досвід у своїй справі. Чи не думали про створення навчальних курсів для початківців?

Думав. Насправді зараз це дуже актуально, оскільки в Україні, на жаль, поки що немає достойних закладів, де б навчали студійній звукорежисурі та саундпродюсуванню. До того ж до нас декілька разів зверталися з цього приводу. Вже розробляється програма навчальних курсів, маємо намір запустити її згодом.

Чи продовжуєте Ви грати у складі музичних колективів?

Ні. Зараз на це немає часу. Я дещо призупинився як музикант, натомість росту як саундпродюсер.

А написанням музики займаєтесь?

Можна і так сказати. Ми приймаємо замовлення «під ключ». Якщо виконавець приходить до нас з готовим текстом, пишемо музику, аранжування і розробляємо стилістику пісні.

У Вас є хобі?

Так. Це катання на сноуборді. А взагалі проводжу вільний час з дружиною та донечкою. На мій погляд, дозвілля з сім’єю- то найкращий відпочинок.

Які Ви любите книги, фільми і музику?

Дивлюся різні фільми: комедії, документальне, філософське, психологічно-аналітичне кіно. Взагалі для мене важливий не жанр фільму, а його зміст. Люблю книги з психології, з бізнесу, про виховання дітей. Щоправда через брак часу вже давно нічого не читав. Треба виправляти ситуацію. У вільний від роботи час слухаю джаз. Вважаю, його музикою, яку не потрібно аналізувати. Джазом слід просто насолоджуватися.

А Ваша дружина якимось чином пов’язана з творчістю?

Так. Моя дружина- журналіст. До декретної відпустки працювала на обласному телебаченні. Вона допомагає у створенні промо-роликів студії і безумовно надихає на створення музики.

Павло Табаков - Любов Жива (Official Lyric Video) // ПРЕМ`ЄРА 2017

Піккардійська Терція - Лети... (Official Lyric Video)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю