Тала Гончарова, шеф-редактор Starlife , 19 сентября 2017 в 16:27

Ближче до Дніпра: новий стильний готель Number 21 відкрив свої двері на київському Подолі

8 вересня 2017 офіційно відкрив свої двері для гостей готель Number 21 на Подолі, що до цього часу працював під брендом «Impressa». Компанія DBI Hotels & Resorts підписала контракт на повне управління готелем.

В дуже короткі терміни було проведено повний ребрендинг готелю та його оновлення, а також здійснено перехід на міжнародні стандарти гостинності. При готелі також відривається новий ресторан, що називатиметься The Kitchen 21 на 40 місць.

Про готель

Готель Number 21 розташований у самому серці історичного Подолу, біля Поштової площі, на початку вулиці Сагайдачної – усього за декілька кроків від київського фунікулеру. Його назва - від номеру будинку 21. Готель поруч із багатьма визначними пам'ятками столиці України, церквами,  музеями, шопінг-центрами, розвинутою мережою громадського транспорту. Власне, Поділ… І цим все сказано!

У стильному та затишному Number 21 - 18 номерів, і кожен з них має неповторний шарм та оригінальний інтер'єр з використанням дизайнерських тканин. Найбільшою популярністю користуються номери Magnolia Suite та Suite McNeil. 

Усі номери оснащено LCD-телевізорами, вільним доступом до швидкісного Інтернету (Wi-Fi) та з пропозицією DBI Pillow Menu. Гості мають можливість скористатися безкоштовним паркінгом. Ціна номеру стартує від 100-120 євро зі сніданком.

Number 21 розташований поруч із нещодавно відновленим Київським річковим вокзалом, звідки за хорошої погоди можна вирушити на катері у прогулянку Дніпром. Станція метро «Поштова площа» - за 2 хвилини від готелю, «Майдан Незалежності» - 10 хвилин пішки, що забезпечує гостям чудове сполучення з усім містом.

У найближчих планах DBI, за словами операційного директора Іранти Дюваж, – відкриття нових готелів в Україні під брендом Number та відкриття хостелу. Мова йде про великі міста, такі як Харков, Одеса, Львів, де нові готелі з'являться в історичній частині міста, а в їх назві обов'язково буде присутній фактичний номер будинку - за зразком Number 21. Компанія обіцяє демократичні ціни – для справжніх мандрівників та ділових людей, котрих цікавить оптимальний варіант «ціна-якість».

У прес-конференції з нагоди відкриття брали участь:

Іранта Дюваж, Операційний директор DBI Hotels & Resorts

Роберт Макніл, Генеральний директор маркетинг агенції Pulse, власник готелю Number 21

Крістіна Серьожечкіна, Віце-президент з розвитку DBI Hotels & Resorts

Ольга Сварцевич, Hotel manager готелю Number 21

Більше інформації про готель:

Сайт: http://number21.com.ua

FB: www.facebook.com/number21hotel/ - Number 21

ДОВІДКА

DBI або DB International – готельний оператор повного циклу, що пропонує комплексні рішення у сфері готельного менеджменту власникам малих та середніх готелів в Україні та інших країнах Центральної та Східної Європи. Головний офіс компанії базується у Швейцарії. Команда DBI – спеціалісти зі США, Швейцарії, інших європейських країн та українці, що вже отримали досвід готельної справи у США та Європі.

Гостиницы, Hotels, Путешествия с Талой Гончаровой

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю