Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Гай Татьяна , 7 мая 2015 в 19:23

Благодійний футбольний матч між ветеранами АТО й командою «Єдина Сила»

 17 травня відбудеться благодійний футбольний матч між ветеранами АТО й командою «Єдина Сила», що об'єднала волонтерів і підлітків-переселенців з тимчасово окупованої території Донбасу.

На стадіоні ТЕМП зустрінуться збірна військових, які нещодавно завершили курс реабілітації після фронтових поранень, та нова київська футбольна команда, створена за ініціативою ГО «Єдина Сила» для згуртування киян і новоспечених мешканців столиці в межах спортивної організації.

На перших чекає повернення до зони АТО – території боротьби за українську державу, простору тяжких випробувань і справжньої чоловічої мужності. На других – розбудова нового життя в новій Україні.

Ці дві команди уособлюють майбутнє держави, яка наразі переживає непрості часи, що попри все зміцнюють наш патріотизм, національний дух і розуміння відповідальності за власну країну.

Завдяки цьому матчу організатор заходу ГО «Єдина Сила» прагне привернути увагу до потреб поранених військових, які зараз перебувають у шпиталях Києва та Київської області.

Після гри відбудеться доброчинний концерт за участю відомих зірок:

Гаркевич Игор (гурт 4 Королі), Світлана Вольнова, Віталій Галай, MILANIA, EMOTION, TRINNA, Василь Бондарчук, Лєна Дарк.

які вирішили не стояти осторонь проблем власного народу, а підтримати бойовий дух воїнів і патріотичну єдність старих і нових киян.

Йому передуватимуть урочисте нагородження команди переможців і передача військовим допомоги від організатора заходу ГО «Єдина Сила» та партнерів благодійної акції.

Гра розпочнеться 17 травня о 16:00 на стадіоні ТЕМП (вул. Генерала Вітрука, 8б, 200 м від станції метро «Святошин»).

Вартість вхідного квитка – 20 гривень. Всі кошти, зібрані під час матчу, підуть на закупівлю ліків та обладнання, запитаного медичними установами.

Запрошуємо пресу, представників громадських об’єднань, волонтерів і всіх охочих на єднальне свято футболу!

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю