Всеукраинский благотворительный фонд Влады Прокаевой «Одаренные дети – будущее страны»

Игунина Олеся , 25 апреля 2012 в 12:47

Берегині дізналися секрети ведення бізнесу та можливості здобути якісну освіту

11 квітня дівчата-учасниці проекту «Я – Берегиня» побували в гостях в інвестиційній компанії Horizon Capital. Дівчата мали нагоду поспілкуватися з успішними бізнес-леді та отримати цінні поради.

Виявилося, що у кожної Берегині є мрія створити власний бізнес. Хтось мріє про власну фотостудію, хтось хоче бути дизайнером, а дехто навіть планує керувати медіа-холдингом.

На тренінгу дівчата дізналися, які перші кроки можна зробити на шляху до побудови власної успішної кар’єри, розробили схематичний бізнес-план втілення своєї мрії та отримали відповідь на найбільш важливі запитання – який досвід потрібен для відкриття власної справи, де знайти необхідну літературу та отримати консультацію, над якими якостями потрібно працювати, аби бути успішним лідером.

Крім того, компанія Horizon Capital підготувала для дівчат інформацію про освітні можливості, навчальні програми, курси в Україні та закордоном, як для школярів сьогодні, так і для студентів у майбутньому, а співробітники компанії поділилися власним досвідом навчання, зокрема й закордоном, і наголосили на важливості вивчення іноземних мов для побудови кар’єри.

Примітно, що всі бізнес-леді, які спілкувалися з Берегинями, вміло поєднують постійний професійний розвиток та щасливе сімейне життя.

Тож дівчата поверталися з тренінгу сповнені натхненням, ідеями та планами на майбутнє.

Благотворительность, меценатство, социальная активность, Фото красивых, интересных людей, Всеукраинский благотворительный фонд Влады Прокаевой «Одаренные дети – будущее страны»
Загрузка...
Интер - программа на неделю