Международный музыкальный фестиваль «Азовский прорыв»

AlexHrist , 16 июля 2014 в 16:05

Фестиваль «Азовський прорив» — дії для змін!

«Азовський прорив» — дії для змін!

Лише рік тому ми й уявити собі не могли, що український народ може так сильно згуртуватися. Так, це досягнення далося нам занадто дорогою ціною, але тим більше ми маємо усвідомлювати його значення. Вишиванки та національна символіка дійсно стали модними і вже не вважаються проявом «шароварщини» або націоналізму, а слова про патріотизм скинули з себе пафос і стали дійсно щирими. Однак зовнішній прояв патріотизму — це всього-на-всього лише мала частина тих великих змін, на порозі яких зараз стоїть Україна.

Наше майбутнє залежить від нас. Працьовитість, талант, ідеї, відкритість, чесність та щирість кожного з нас - потрібні тут і зараз так само, як потрібна єдність. Але нам ще належить знову знайомитись одному з одним, вчитися розуміти один одного, приймати один одного, знайомитися з собою і з усвідомленням свого призначення будувати країну. Час настав! Міжнародний музичний фестиваль — чудова платформа для такого знайомства і точка старту для ще більшого єднання та конкретних дій – для вже так сильно очікуваних змін до кращого.

Налаштуватися на хвилю. Міжнародний музичний фестиваль «Азовський прорив» пройде з 31 липня по 10 серпня в смт. Кирилівка, за підтримки Міністерства культури України. Українські та зарубіжні артисти під теплим азовським сонцем, на привітній запорізькій землі допоможуть налаштуватися на хвилю миру, свободи, здоров'я, краси та єдності, які нам зараз так потрібні. Проект складається з двох напрямків: безпосередньо музично-патріотичній та соціально-духовний. Таким чином «Азовський прорив» стане не просто черговим фестивалем, де можна послухати гарну музику і добряче потанцювати. Він нагадає про справжні цінності, покаже, що існує й інша реальність і що долучитися до її створення може кожна людина.

Матч за мир та єдність. 31 липня, о 19:00 на запорізькому стадіоні “Славутич-Арена” у рамках Фестивалю відбудеться унікальний матч між зірковою командою ФК «Маестро», яка складається з популярних українських артистів, відомих бізнесменів і людей кіно, та командою організаторів і партнерів фестивалю «Азовський прорив» . Суть патріотизму у тому, щоб кожен на своєму місці робив все, що від нього залежить. Адже країна — це кожен з нас. І кожен із нас є важливим поодинці та разом в цілому. Ідею об'єднання під знаком футболу - вирішили використати і українські зірки естради, кіно та бізнесу з ФК «Маестро». У цьому сезоні команда вирушила у Всеукраїнський тур «За мир та єдність» містами України, щоб подарувати всім свято єдності, спорту та музики в цей непростий для країни час. Після кожного такого матчу єднання зірки дають концерт. Під час туру артисти за координації Міністерства оборони України збирають кошти для допомоги українським військовим підрозділам. Також гравці зіркової команди мають на меті спілкування з людьми і донесення до них позитивних правильних «месседжів».

Час дій. Із 07 по 10 серпня Фестиваль продовжиться Благодійним музичним марафоном «За мир, любов та єдність!». Зібрані кошти (за мінусом прямих витрат події) підуть на лікування та реабілітацію поранених і на допомогу біженцям зі східних регіонів України. Той вогонь, який ми запалимо в серцях людей під час фестивалю, потребує на підтримку, так само як і для справжніх змін необхідний цілий ряд подій. Ми закликаємо усіх діячів культури та мистецтва, усіх артистів, які відчувають, що можуть послужити українському народові своїм голосом, талантом, харизмою та авторитетом, відгукнутися і стати активними учасниками марафону. Мистецтво, зокрема музика, мають властивість зцілювати душі, а шоу-бізнес, завдяки своїй масовості, дає змогу мати вплив на величезну кількість людей. Давайте разом піднімемо дух українського суспільства!

Час дій настав. Повір в інше життя для України та нашого народу! Прориваємося разом! Ми шукаємо друзів, партнерів, меценатів, волонтерів! Давайте разом здійснимо прорив у краще майбутнє, об'єднаємо та піднімемо Україну!

Любов понад усе!

Міжнародний музичний фестиваль

"АЗОВСЬКИЙ ПРОРИВ"

31 липня – 10 серпня 2014 р.

(Запорізька обл., пгт Кириллівка)

Почуй заклик Азова! Зроби крок за грань! Вчини з нами прорив!

Перший міжнародний музичний мульти-жанровий «оупен-ейр» фестиваль і благодійний музичний марафон «За мир, любов та єдність!» –

на узбережжі Азовського моря - чекає тебе!

Основна площадка фестивалю – відкрита площа в 10 Га у смт Кирилівка з великою сценою із 100 кВт комплектного якісного портального звуку, що до нашого часу не часто зустрічається на теренах колишнього СРСР та Східної Європи. Крім неї у днині буде працювати друга (конкурсна) сцена. Передбачені також фан-сектори, ВІП-сектор, СуперВІП-сектор, лаунж-зона, спортивна зона тощо.

Очікується що наш захід відвідують – 5-20 000 глядачів на день, відповідно приблизно 50-200 000 гл. за 10 діб Фестивалю.

31-липня у Запоріжжі плануємо у рамках Фестивалю провести дружній футбольний матч команд ФК “Маестро” (клуб зірок естради, кіно і бізнесу України) та збірної партнерів Фестивалю і Запорізької ОДА.

07-липня аналогічний матч плануємо провести у м. Мелітополь.

Очікується що цей наш з вами фестивальний захід стане глобальними у боротьбі із страхами, з невірою, недовірою, злістю, агресією, невірою у завтрашній день, розгубленістю, які на превеликій жаль, опанували наше суспільство. З іншої сторони ми гучно привернемо увагу до регіону і несемо вагомий моральний та матеріальний вклад у життя постраждалих людей від війни, насильства та бандитизму останнього часу.

При відповідній рекламній та піар-підтримці нашого проекту, а також активній популяризації мети його проведення, в нас є можливість одночасно зібрати у теплій дружній атмосфері під палким сонцем Азову, - мешканців Сходу та Заходу, Півдня та Півночі нашої країни, та вкотре довести, що Україна – єдина, дружня, висококультурна та багатонаціональна європейська держава.

Офіційні медіа-партнери:

ТВ: Перший Національний, O-TV, Світськи хроніки (ТОНІС), КРТ («Бережемо родинні цінності»)

Радіо: Kiss FM, Radio ROKS, Джем FM, Авторадіо

І-нет: Geometria.ru, Nightlife.tochka.net, Absurdu.net, 5slov.com, Itogi.ua, Starlife.com.ua, DeBosh.net

Піар: Global Media Holding

Стратегічні партнери:

«АртПромоТРЕСТ», Digital production ThroneFX, Футбольний Клуб «Маестро», Готель «Інтурист» (Запоріжжя), Караоке-клуб Leps Bar

--------------------------------------------------------------------------

КОНТАКТИ:

www.azovproryv.com.ua

info@azovproryv.com.ua, azovproryv@mail.ru, azovproryv@gmail.com

Промо-ролік№1 Фестивалю - https://www.youtube.com/watch?v=GrCAnIBS_XQ&feature=youtu.be

Білети - http://kvytky.com/event/8074

Група на вконтакті - https://www.vk.com/club54122829

Подія на ВК - https://www.vk.com/event54122870

Група на Фейсбуці - https://www.facebook.com/groups/283530141823023

Подія на Фейсбуці - https://www.facebook.com/events/270615529785354

Піар-координатор Проекту – Тетяна Лупова

Тел.: +380673292073, e-mail: tatiana2000@inbox.ru

Продюсер Проекту – Олександр Потеруха

Тел.: +380932645525, e-mail: alexhrist@mail.ru

Виктор Павлик, Анонси, афіша, запрошення, Александр Ангел Педан, Фестиваль, Александр Сидоренко (Фоззи / Fozzey), Влад Сотников, Александр Потеруха, Эрнест Синакарян, Solomina (Светлана Соломина), Международный музыкальный фестиваль «Азовский прорыв»
Загрузка...
Интер - программа на неделю