Аукціонний дім «Корнерс»

Руслан Павленко , 23 мая 2011 в 15:37

Аукціонний дім «Корнерс» ризикує двома мільйонами доларів

Напередодні червневих торгів аукціонний дім виставив на загальний огляд нову колекцію з 182 лотів, яка попередньо оцінена в два мільйони доларів.

Традиційно для «Корнерс», перший стрінг аукціонної збірки складають старовинні українські та російські ікони. Основна ж частина колекції включає в себе класичний живопис та графіку, картини художників російської еміграції, роботи майстрів авангарду, українських класиків та сучасних художників.

«Корнерс» запрошує на келих шампанського з нагоди відкриття літньої тераси з кращими видами на старе місто та розливи Дніпра, присвяченого презентації нової аукціонної колекції живопису та іконопису з приватних зібрань. Четвер, 26 травня 2011, 19:00, музей «Духовні скарби України», вул. Десятинна, 12Вхід за запрошеннями.

Як завжди багатогранно на аукціоні «Корнерс» буде представлений російський та український живопис XIX - початку XX століть. На червневих торгах цей сегмент презентований пейзажами Івана Вельца, Ріхарда Зоммера, Юлія Клевера, Льва Лагоріо, Аркадія Рилова, Михайла Ерассі. Саме у цьому розділі зафіксовані і найбільш високі цінові показники. Найвищий естімейт у $ 140 -170 тис. отримав салонний пейзаж «Лісова річка» улюбленого живописця імператорської сім'ї Юлія Клевера.

Безсумнівну колекційну цінність представляє портрет дружини Нестора Махна «Галя» пензля видатного подолянина Володимира (Карла Ріхарда) Гагенмейстера. Практично весь творчий спадок художника та громадського діяча, звинуваченого в українському націоналізмі і шпигунстві на користь Польщі було знищено, а сам він у січні 1938 року був репресований.

Перлинами аукціону можна назвати декілька чудових масштабних творів Миколи Глущенка, що відносяться до різних періодів творчості майстра. Роботи видатного українського живописця походять з його майстерні і вперше надані на аукціон спадкоємцями художника.

До уваги покупців буде запропонована чудова добірка авторських літографій, серед яких – робота найяскравішої та ексцентричної фігури XX століття - Сальвадора Далі; знакові твори «ельфа високої моди» - Ерте; інтер'єрний естамп наймоднішого портретиста світського суспільства Парижу, Лондону та голлівудських зірок - Філіпа Нойера; шовкографія знаного представника американського абстракціонізму - Іллі Болотовського.

26 травня о 19.00 в музеї «Духовні скарби України» (вул. Десятинна, 12) відбудеться VIP-презентація колекції. Також на гостей очікують чудові краєвиди з літньої площадки та популярні мелодії з американських мюзиклів у виконанні неперевершеного сопрано Олени Гребенюк. Вхід за запрошеннями.

Вечеринки, пати, тусы, тусовки, картина, визуальное произведение, Анонси, афіша, запрошення, Аукціонний дім «Корнерс»

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю