Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 5 декабря 2017 в 17:05

Анна Дорожко: «У подорожах для мене найголовніше- це враження та набутий досвід, які обов’язково лишаються зі мною»

Десь тиждень тому ми спілкувалися з ведучим програми про мандри «Всюди люди», яка щосереди виходить в ефір на студентському радіо «412», Олександром Тироном. Ну а сьогодні познайомимося з його партнеркою Анною Дорожко.

Анно, для початку розкажіть, будь ласка, як Ви прийшли у сферу журналістики?

Все почалося з філологічного факультету. Провчившись 4 роки, я зрозуміла, що це не зовсім моє. Окрім читання книжок і розбирання їх за старими підручниками, мені хотілось шукати і працювати з інформацією. Дізнавшись про Український Католицький Університет, я приїздила на майстер-класи за програмою «Друзі за Збручем», а потім вступила до університету. Зараз навчаюся на 2-му курсі магістерської програми з медіа-комунікацій. Саме тут і розпочалася моя повноцінна журналістська діяльність.

Зараз, як ми вже знаємо, Ви разом з одногрупником Олександром Тироном ведете програму про мандри «Всюди люди». Чому вирішили долучитися до цієї програми?

Насамперед тому, що я дуже люблю подорожувати і розповідати про подорожі. А ще я зрозуміла, що набутим досвідом потрібно ділитися.

У яких країнах Ви вже встигли побувати і де Вам найбільше сподобалося?

Напевне, як і у більшості, мої подорожі почалися з поїздок місцями України, потім захотілося розширювати горизонти. Перша моя мандрівка за кордон - це подорож до Білорусії автостопом в компанії друзів. Білорусь вразила нас своєю привітністю. Місцеві жителі, дізнаючись, що ми з України, ставали в рази відкритішими, що нас безумовно тішило. Пізніше також з друзями здійснили невеличкий тур країнами Європи. Побували у Польщі, Німеччині та Австрії. Всюди було цікаво по-своєму.

Що для Вас найголовніше у подорожах?

У подорожах для мене найголовніше- це враження і набутий досвід, які назавжди лишаються зі мною. Також дуже важливе спілкування з місцевими мешканцями і спостереження за друзями, які можуть відкритися з іншого боку.

Як уже було сказано, «Всюди люди»- це Ваш спільний проект з Олександром. А чи не думали Ви про власну авторську програму?

Ні. По-перше, мені цілком комфортно працюється з Сашком; по-друге, на це немає часу.

Закінчивши університет, Ви будете змушені покинути радіо «412». Чи плануєте й надалі розвиватися у цій сфері?

Сказати зараз важко. Все буде залежати від моїх здібностей на момент випуску та від ринку послуг, де вони можуть бути затребуваними.

Ви можете назвати себе активною радіослухачкою?

Так. Я переважно слухаю музичні радіостанції. Вони часто пришвидшують мій ритм, коли я кудись збираюся. А взагалі мене можна по праву зарахувати до цільової аудиторії радіо «412», оскільки мені дуже подобається і музика, яка звучить на радіостанції, і наші авторські програми.

Ви пробували себе у друкованій чи тележурналістиці?

Я займаюся відеозйомкою. До речі, саме документальній зйомці присвячена моя майбутня дипломна робота. У тележурналістиці себе не пробувала. Друкованою на початку трохи займалася, але наразі вона мене не цікавить.

У Вас є хобі, про які ми ще не знаємо?

Раніше я вчилася грати на гітарі. Можу щось понагравати, коли є настрій. Також дуже люблю спілкуватися з різними людьми. Можу без перебільшень назвати це захопленням, оскільки приділяю спілкуванню досить багато часу.

Які Ви любите книги, фільми та музику?

Читаю антиутопії. Мені імпонує стиль їх написання. Дивлюся фільми різних жанрів. Для мене головне- якісна режисерська робота або неординарний сюжет. А взагалі твором свого життя вважаю «Гаррі Поттера», оскільки, як і більшість моїх ровесників, виросла на цій серії книг та знятих за нею фільмах. Щодо музики, то зростала на зарубіжному році, але зараз можу слухати все, у чому є сенс.

Ви - прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Все залежить від того, наскільки я втомлена. Якщо навчальний та робочий графіки були насичені, хочеться лежати на дивані і дивитися хороший фільм. Якщо ще маю сили, з задоволенням проводжу час з друзями.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю