Анфиса Чехова

Прилепская Ольга , 21 июня 2011 в 10:33

Анфіса Чехова провела церемонію «Alex Awards 2011», в київському клубі SKYBAR

16 червня, світська левиця і ведуча найвідомішого шоу про секс — неповторна Анфіса Чехова прибула з візитом до Києва, спеціально для проведення церемонії «Alex Awards 2011». Церемонія «Alex Awards 2011» відбувалася в рамках Дня Народження ідейного натхненника клубу SKYBAR — Олексія Котковський.

Церемонія «Alex Awards 2011» і День Народження пройшли на «ура»!

Програма вечора була надзвичайно різноманітною — на сцені вперше в Україні виступило світлове (лазерне) еротик-шоу, яке здобуло визнання тепер не тільки в Москві, а й Києві. Неповторна ведуча вечора - Анфіса Чехова зачаровувала своїм шармом і почуттям гумору, дотепно відповідаючи на жарти номінантів і задаючи загальний тон церемонії. Володарі премій «Alex Awards 2011», мали змогу виконати оригінальний музичний подарунок і висловити свої побажання та привітання Олексію.

А виступ Дана Балана — відомого за своїми хітами «Chika Bomb», «Justify Sex» і «Лепестками Роз», не залишило нікого байдужим. Дан активно позував, для фотокамер та спілкувався з публікою, яка дуже тепло його прийняла.

Всіх присутніх радо пригощали літніми коктейлями та напоями, а на столах раз у раз чергувалися вишукані закуски від шеф-кухаря.

Серед гостей вечора були помічені: Діва Монро, співак і ведучий Kishe, зірка «PLAYBOY» Ірина Ольховська, власник модельного агентства Стас Янкілевскій і дизайнер Олег Скирда.

Вечірка «Alex Awards 2011» вдалася! Гості до останнього не хотіли покидати стіни небесного клубу SKYBAR.

Вечеринки, пати, тусы, тусовки, Андрей Кише (Андрій Кіше, Kishe), травести-дива Монро, Ирина Ольховская, Анфиса Чехова, Олег Скирда, Фото красивых, интересных людей, Дан Балан (Dan Balan, Дан Бэлан), Алексей Котковский (Олексій Котковський), Стас Янкилевский (Янкілевскій)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю