Алена Че , 26 декабря 2017 в 22:42

Андрій Лахнов: «Якщо розмова мені подобається, я можу говорити годинами»

25 грудня улюблена радіостанція жителів Івано-Франківська і не тільки «Західний полюс» відсвяткувала свій 22-й День народження. Під час святкового ефіру ді-джеї радіостанції перевтілювалися у героїв популярних серіалів. Ведучі вечірнього шоу «Відкриваємо карти» Юлія Чікель та Андрій Лахнов предстали у образах головних персонажів відомого українського комедійного серіалу «Леся плюс Рома», чим викликали у слухачів масу позитивних емоцій. З Юлією ми уже неодноразово спілкувалися, а сьогодні познайомимось з Андрієм.

Андрію, для початку поділіться з нами своїми враженнями від святкового ефіру.

Чесно кажучи, цей ефір був найважчим за весь час моєї роботи на радіо, оскільки такої кількості телефонних дзвінків ми ще не приймали. Телефон просто розривався, часом взагалі відмовлявся працювати. Та, незважаючи на це, я залишився безмірно задоволеним. По-перше, нас привітали зі святом українські «зірки» Оля Цибульська, Світлана Тарабарова, Sonya Kay, Ivan Navi, Настя Святокум та наші гості івано-франківський гурт «Патроничі». По-друге, телефонували слухачі не лише з Прикарпаття, а й з інших міст. Всі вони були дуже різні і у своїх привітаннях не повторювались.

На ефірі Ви були у образах Лесі та Роми. Чому обрали саме цих персонажів?

Насправді ідея перевтілитися у Лесю та Рому прийшла спонтанно. За кілька днів до святкування Дня народження «Західного полюсу» ми з Юлею пили каву в одній із улюблених кав`ярень. Зустріли там знайому на ім’я Леся. Отак і вирішили бути на ефірі Лесею та Ромою. Зізнаюся, нелегко було обігрувати сімейний побут, оскільки ні я, ні Юля не мали досвіду подружнього життя. Хоча, завдяки величезній кількості привітань багато грати й не доводилося.

Після такого досить емоційного ефіру саме собою напрошується питання, чи є почуття у Вас із Юлією?

З Юлею ми знайомі вже багато років. Вона для мене як сестра, і я вдячний їй, що вона завжди поряд.

А зі своїми слухачами Ви спілкуєтеся?

Так. До речі, після святкового ефіру на студійний телефон прийшло СМС з проханням не йти. З одного боку я трохи злякався, оскільки ще не звик до надмірної уваги, але з іншого боку приємно, що мою роботу помічають.

Ну а тепер розкажіть, як Ви стали радіоведучим?

Був у нас з Юлею певний період часу коли ми не спілкувалися. Ні, ми не сварилися. Просто кожен займався своїми справами. І от я побачив в Юліному Інстаграмі, що вона почала працювати на радіо, довгий період часу не наважувався написати їй, але потім все таки вирішив це зробити. Написав їй у соціальній мережі, вона погодилась зустрітися і запросила мене у гості на радіо. Я думав, що посиджу там тихенько, поспілкуюся з Юлею поза ефіром, та Юля вмовила провести ефір разом, поговорити про ресторанний бізнес, у якому я добре розбираюся. Так ми провели декілька ефірів і нас почув директор радіостанції Володимир Фомін. Йому наш дует сподобався і він запропонував нам робити спільну програму. Отак народився проект «Відкриваємо карти», про який Ви вже знаєте.

В рамках проекту «Відкриваємо карти» Ви вже встигли поспілкуватися з безліччю цікавих особистостей. ІНтерв’ю з ким Вам найбільше сподобалося?

Насправді, якщо розмова мені подобається, я можу говорити годинами, якщо ж ні, стараюся згорнути її якомога швидше. Однією з найкращих своїх гостей вважаю засновницю студії краси Мар’яну Димид. Вона постійно тішить нас з Юлею не лише цікавими розмовами, а й приємними подарунками. Також люблю спілкуватися з відомим українським блогером Леонідом Мартинчиком. З ним завжди є, про що поговорити.

«Відкриваємо карти»- це Ваш спільний з Юлією проект. А про власну авторську програму Ви вже замислюєтесь?

Ні. Мені це не цікаво. З Юлею ми настільки спрацювались, що, коли випадає вести ефір самому, навіть не знаю, чим зайнятися під час пауз.

Знаю, що у Вас існує творча діяльність і поза радіо. Скажіть кілька слів про неї.

Не так давно я став координатором свята краси та моди «Star Face of the Season», яке двічі на рік проходить у Івано-Франківську. Відповідаю за чоловіків, задіяних у заході. Ми співпрацюємо з провідними українськими дизайнерами, даємо можливість поринути у світ прекрасного.

А до сфери модельного бізнесу Ви коли-небудь мали відношення?

Так. Я брав участь у декількох фото проектах. На подіумі та у конкурсах краси я себе не бачу.

У Вас є хобі, про які ми ще не знаємо?

Так. Це ресторанний бізнес. У даній сфері я з 15 років. Мав нагоду попрацювати у багатьох закладах Івано-Франківська. До речі, друзі, зізнаюся, не дуже люблять ходити зі мною по розважальних закладах, оскільки до обслуговування у закладі я дуже прискіпливий.

Які Ви любите книги, фільми та музику?

Книги, чесно кажучи, не читаю, вважаю це досить нудним заняттям. Дивлюся фільми різних жанрів, слідкую за кіноновинками. До роботи на радіо слухав лише зарубіжну музику, але, працюючи на «Західному полюсі» відкрив для себе чимало хороших українських гуртів та виконавців.

Ви- прихильник активного чи пасивного відпочинку?

Активного. От якраз настала зима і можна класно відриватися на «Буковелі». Також двічі на рік стараюся навідувати друзів, які живуть у Києві.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю