Liluuu , 23 февраля 2017 в 13:59

Andreas & Moskin - ведучі нового реаліті шоу «ЧистоLove»

Досить мріяти - час знайомитись! Щовівторка на стильному радіо Перец Фм - ти можеш знайти своє кохання у прямому ефірі реаліті шоу #ЧистоLove. Ведучими шоу стали одні із наяскравіших шоуменів  - Andreas & Moskin

Сьогодні познайомимось із ведучими та авторами гучного реаліті шоу.

Розкажіть більше про реаліті шоу на Перец Фм ?

Це живі емоції, живе спілкування. Ми допомагаємо нашим героям у пошуку кохання і це приносить неймовірне задоволення!Якщо у нас у студії дівчина ,яка шукає своє кохання - тоді серед додзвонювачів ми чекаємо на хлопців,які за 1 хв. мають переконати дівчину у тому , що саме із тим чи іншим хлопцем вона має піти на побачення. Найцікавіше, що героїня не бачить як виглядають хлопці, а лише чує їхній голос.В процесі учасниця шоу обирає одного хлопця із яким піде на романтичну вечерю за наш рахунок.Відкриємо невеличкий секрет, що серед учасників шоу будуть також зірки, які теж не проти познайомитись та закружити роман.

- Хто та як може стати героєм шоу ?

Усі охочі чоловіки та жінки віком від 18 років. Для цього потрібно викласти своє найкраще фото у соціальні мережах із позначкою #ЧистоLove і дочекатись запрошення на шоу.

-Які основні критерії  у дівчат щодо хлопців ?

Добрий, романтичний, спортивний, і щоб заробляв у місяць не менше 20 000 грн. :)

Налаштовуйтесь кожного вівторка на стильне радіо Перец Фм та реаліті шоу #ЧистоLove

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю